Захворіло у світі
5,410,288
Померло у світі
345,104
Вилікувалось у світі
2,169,005
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Volvo Cars і Geely Automobile можуть об'єднати бізнеси і створити глобальну групу

Volvo Cars і Geely Automobile можуть об'єднати бізнеси і створити глобальну групу

Всі нинішні марки автомобілів будуть збережені

Volvo Cars і Geely Automobile можуть об'єднати бізнеси і створити глобальну групу
фото Volvo Cars

Шведська Volvo Cars AB і китайська Geely Automobile Holdings розглядають можливість об'єднання бізнесів і створення глобальної групи, повідомляється в прес-релізі шведського автовиробника, на який посилається fixygen.ua.

«Це буде поєднання двох сильних компаній» і створення «сильної глобальної групи, яка прискорить фінансову і технологічну взаємодію між двома компаніями», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що об'єднана компанія буде мати доступ до світового ринку капіталу через Гонконг, а в подальшому можливий лістинг її акцій в Стокгольмі.

Також планується зберегти всі нинішні марки автомобілів: Volvo, Geely, Lynk & Co. і Polestar.

Volvo Cars і Geely створять спільну робочу групу для підготовки пропозицій для своїх рад директорів, пояснюється в повідомленні.

Котирування акцій Geely за підсумками торгів у Гонконгу зросли на 1,5%. Капіталізація компанії перевищує $16 млрд. Geely є автомобільною групою, що володіє рядом відомих брендів, включаючи Geely Auto, Lynk & Co, Volvo Cars, Lotus Cars, Polestar, London Electric Vehicle Company (LEVC) та інші. Штат Geely перевищує 52 400 співробітників. У 2019 продажі компанії склали близько 1,362 млн машин, скоротившись на 9%.

Volvo Cars у минулому році продала в 100 країнах 705 450 автомобілів даної марки, що на 9,8% перевищило показник за 2018 рік. Штат компанії налічує близько 41 500 осіб. Geely є власником Volvo Cars з 2010 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті