Коронавірус COVID-19
Захворіло у світі
718,658 осіб
Померло у світі
33,881 особа
Вилікувалось у світі
149,076 осіб
Захворіло в Україні
475 осіб
Померло в Україні
10 осіб
Вилікувалось в Україні
6 осіб
Водойми України у 2019 році заселили 45,7 млн мальків – Держрибагентство

Водойми України у 2019 році заселили 45,7 млн мальків – Держрибагентство

Державні заводи продовжили розширювати географію зариблення

Водойми України у 2019 році заселили 45,7 млн мальків – Держрибагентство
Фото pixabay.com

Водойми України у 2019 році заселили 45,7 млн мальків цінних видів риб. Про це повідомляється на веб-сайті Державного агентства рибного господарства (Держрибагентство).

«Протягом 2019 року у рибогосподарські водні об’єкти України вселено 45,7 млн екземплярів цінних видів риб… Збереження відтворювального потенціалу природних популяцій цінних риб є вкрай важливим для України», –зазначається у повідомленні.

Згідно з повідомленням, протягом року відбувалося зариблення, зокрема, Київського, Канівського, Кременчуцького, Каховського, Кам’янського, Житомирського, Дністровського, Дніпровського водосховищ, Дніпро-Бузької естуарної системи, річок Десна, Сейм, Шостка, Псел, Південний Буг, Чайка, Рось, Тясмин, Серет, Черемош, Прут, Рибниця, Глухець, Піха та пониззя Дніпра.

Зариблення водойм України здійснюється за рахунок державного та місцевих бюджетів, користувачів водних біоресурсів, громадських організацій, благодійних та компенсаційних внесків, підприємств, які працюють відповідно до Режимів спеціальних товарних рибних господарств.

Зокрема, зариблення в Режимі спеціальних товарних рибних господарств у минулому році здійснювали 288 суб’єктів господарювання, якими вселено 26,7 млн екз. молоді риб, що на 5,3% перевищує показник 2018 року.

Профільними держустановами до українських водойм випущено понад 15,6 млн екземплярів водних біоресурсів, що на 8,6% більше запланованого показника та на 11% більше ніж минулого року.

Водойми отримали, серед іншого, мальків дунайського лосося, райдужної і струмкової форелі, коропа, щуки, сома та судака.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію