Захворіло у світі
1,324,907
Померло у світі
73,703
Вилікувалось у світі
275,832
Захворіло в Україні
1319
Померло в Україні
38
Вилікувалось в Україні
28
Енергомашспецсталь відвантажив виробів для АЕС в Індії та Китаї вагою 218 тонн

Енергомашспецсталь відвантажив виробів для АЕС в Індії та Китаї вагою 218 тонн

Вантаж склали чотири деталі для корпусу реактора і парогенератора

Енергомашспецсталь відвантажив виробів для АЕС в Індії та Китаї вагою 218 тонн
Фото пресслужба Енергомашспецсталь

Енергомашспецсталь відвантажив продукції для атомних електростанцій (АЕС) в Індії та Китаї загальною вагою 218 тонн. Про це повідомляється на веб-сайті компанії у понеділок.

«14 лютого в ПАТ Енергомашспецсталь відбулося чергове велике відвантаження заготовок для АЕС Куданкулам (Індія) і АЕС Тяньвань (Китай). В поставку увійшли чотири великотоннажних заготовки типу «Обечайка» для корпусу реактора і парогенератора. Загальна вага відвантаженої продукції склала 218 тонн», – зазначається у повідомленні.

Згідно з повідомленням, час в цехах українського підприємства йдуть роботи над виробництвом заготовок для АЕС Тяньвань (Китай), АЕС Куданкулам (Індія), а також для АЕС Аккую (Туреччина).

Крім того, у повідомлені нагадується, що в кінці 2019 року Енергомашспецсталь підписало великий контракт на виробництво комплектуючих для реакторного обладнання блоків №3 і №4 АЕС Сюйдапу, які будуть побудовані в провінції Ляонін (КНР). Контракт розрахований на кілька років, кінцевий термін поставки всього обладнання – березень 2022 року.

Краматорський Енергомашспецсталь – найбільший український виробник спеціальних литих і кованих виробів індивідуального і дрібносерійного виробництва для металургії, суднобудування, енергетики (вітро-, паро-, гідро-, атомної) і загального машинобудування.

Як повідомлялося, металурги України у січні збільшили виробництво прокату на 4%, але від’ємну динаміку зафіксовано у виплавці сталі та чавуну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію