Захворіло у світі
1,016,401 особа
Померло у світі
53,160 осіб
Вилікувалось у світі
211,856 осіб
Захворіло в Україні
942 особи
Померло в Україні
23 осіб
Вилікувалось в Україні
19 осіб
Xerox запросила на вечерю акціонерів HP, щоб переконати їх погодитися на злиття

Xerox запросила на вечерю акціонерів HP, щоб переконати їх погодитися на злиття

Xerox погрожує вдатися до ворожого поглинання

Xerox запросила на вечерю акціонерів HP, щоб переконати їх погодитися на злиття
фото DR

Компанія Xerox запросила акціонерів HP Inc. на вечерю, щоб переконати їх в необхідності злиття компаній. Зазначається, що виробник персональних комп'ютерів і принтерів може дати відповідь на пропозицію про цю угоду через кілька днів, передає DailyComm з посиланням на Reuters.

Інформоване джерело повідомила, що організована Xerox вечеря відбудеться у вівторок, 18 лютого, в ресторані в районі Ріверсайд в американському місті Грінуіч – саме там буде присутній гендиректор Xerox Джон Вісентін.

Ще одним учасником заходу стане корпоративний рейдер Карл Айкан, якому належить 10,6% акцій Xerox і 4,24% акцій HP. Бізнесмен закликає HP до злиття з Xerox

Карл Айкан відомий тим, що купує акції великих ІТ-компаній, а потім активно підштовхує їх керівників до проведення реструктуризації з метою підвищення акціонерної вартості.

За словами інформатора Reuters, після вечері в Грінуічі в найближчі дні можуть відбутися аналогічні зустрічі з акціонерами.

Раніше HP відкинула пропозицію Xerox про злиття, вважаючи запропоновану ціну недостатньо високою. Тоді Xerox пообіцяла вдатися до так званого ворожого поглинання, при якому компанія, що пропонує покупку, звертається з пропозицією безпосередньо до акціонерів, в той час як керівництво компанії, що поглинається, не рекомендує акціонерам продавати цінні папери.

Нагадаємо, Xerox підвищує ціну пропозиції про покупку HP до $35 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію