Захворіло у світі
59,787,369
Померло у світі
1,409,639
Вилікувалось у світі
38,282,339
Захворіло в Україні
661,858
Померло в Україні
11,492
Вилікувалось в Україні
307,778
Xerox підвищує ціну пропозиції про покупку HP до $35 млрд

Xerox підвищує ціну пропозиції про покупку HP до $35 млрд

Якщо не вийде по-хорошому, то Xerox вдасться до ворожого поглинання

Xerox підвищує ціну пропозиції про покупку HP до $35 млрд
фото DR

Xerox збільшила суму, яку готова заплатити за придбання виробника друкувального обладнання та комп'ютерів HP Inc. Якщо раніше мова йшла про $22 за одну акцію HP, то тепер – про $24, передає DailyComm.

Xerox має намір заплатити за кожну акцію HP по $18,4 коштами і 0,149 власної акції, що в сумі становить близько $35 млрд. Пропонована ціна на 41% перевищує середній курс котирувань HP за останні три місяці.

Раніше Xerox пропонувала покупку HP за $33,5 млрд, але американський виробник принтерів і комп'ютерів вважав цю суму недостатньою.

За інформацією Reuters, у керівництва HP викликав стурбованість високий рівень заборгованості Xerox, який погано позначився б на вартості акцій об'єднаної компанії.

Тоді Xerox пообіцяла вдатися до так званого ворожого поглинання, при якому компанія, що пропонує покупку, звертається з пропозицією безпосередньо до акціонерів.

Нещодавно Xerox висунула кілька кандидатів до ради директорів HP в спробі заручитися підтримкою акціонерів для здійснення угоди. Раніше Xerox придбала невелику частку в HP, що дає компанії право пропонувати свої кандидатури до ради директорів компанії.

Аргументи Xerox для акціонерів HP полягають в тому, що об'єднання компаній полегшить їм рішення проблем на ринку принтерів. У презентації для інвесторів керівництво Xerox вказувало, що угода дозволить досягти зростання виручки на $1-1,5 млрд за три роки. У Xerox також кажуть, що інтеграція з HP допоможе об'єднаній компанії економити близько $2 млрд щорічно.

У понеділок, 10 лютого, Xerox заявила, що нова пропозиція отримало велику підтримку на Уолл-стріт.

Нагадаємо, прибутки Xerox зросли в 6 разів завдяки оптимізації виробництва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті