Захворіло у світі
5,471,768
Померло у світі
344,911
Вилікувалось у світі
2,223,523
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Morgan Stanley купує онлайн-трейдера E-Trade за $13 млрд

Morgan Stanley купує онлайн-трейдера E-Trade за $13 млрд

E-Trade є ласим шматочок для інвестбанку з огляду на сильну депозитну базу брокера

Morgan Stanley купує онлайн-трейдера E-Trade за $13 млрд
фото www.flickr.com/photos/cryptocurrencynews/45865589085

Інвестиційний банк Morgan Stanley купує компанію E-Trade, яка надає фінансові послуги, за $13 млрд. Про це повідомляє CNBC.

Цей крок, як зазначає телеканал, став останньою хвилею консолідації для брокерської індустрії, яка в минулому році знизила торгові комісії до нуля.

Morgan Stanley заплатить $58,7 за акцію E-Trade в межах угоди, яка об’єднає $3,1 тлрн в клієнтських активах. Після появи новини про покупку акції Morgan Stanley впали на 5%, E-Trade – виросли на 24%.

«E-Trade становить надзвичайну можливість для росту нашого бізнесу з управління капіталом і стрибок у нашій стратегії з управління активами», – сказав Джеймс Горман, виконавчий  директор Morgan Stanley.

Угода, як очікується буде закрита в четвертому кварталі 2020 року.

E-Trade є привабливою ціллю для Morgan Stanley, враховуючи сильну депозитну базу брокера, яка генерує близько $56 млрд депозитів на рік, вважають аналітики. За їх словами, минулого року інвестбанк з усіх сил намагався залучити депозити для фінансування кредитів своїх заможних клієнтів. Депозитний бізнес зможе забезпечити значні переваги в фінансуванні Morgan Stanley, переконані експерти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті