Monobank знижує ставки за депозитами у гривні на 1,5-2 в.п.

Monobank знижує ставки за депозитами у гривні на 1,5-2 в.п.

Припускають ріст попиту на інвалюту

Monobank знижує ставки за депозитами у гривні на 1,5-2 в.п.
Фото shutterstock

Роздрібний мобільний проект Monobank знижує ставки за депозитами у гривні на 1,5-2 відсоткових пункти. Про це повідомляється на телеграм-каналі співзасновника проекту Monobank Олега Гороховського.

«Слідом за всіма іншими українськими банками, змушені теж знизити ставки за депозитами фізосіб у гривні з понеділка ... Побоююся, що з такими незвично низькими ставками у клієнтів не залишиться аргументів на користь заощаджень в національній валюті і ми побачимо серйозний попит на валюту і тиск на курс», – зазначається у повідомленні.

За його словам, у Monobank була нормальною економіка і зі ставками на рівні 16-18% річних, але «змушені знизити процентні ставки, оскільки НБУ не любить, коли хтось виділяється».

Monobank – роздрібний продукт Універсал Банку, який виник у рамках співпраці з командою Fintech Band. У межах Monobank випускаються кредитні картки для клієнтів, надається можливість розмістити депозити й отримати інші послуги.

Як повідомлялося, НБУ очікує у 2020 році історичних мінімумів ставок за гривневими кредитами.

Джерело – Monobank

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло