Захворіло у світі
13,323,530
Померло у світі
578,628
Вилікувалось у світі
7,399,310
Захворіло в Україні
55,607
Померло в Україні
1,427
Вилікувалось в Україні
28,131
Коронавірус – дані на 23 лютого: виявлено, що інкубаційний період перевищує 14 днів

Коронавірус – дані на 23 лютого: виявлено, що інкубаційний період перевищує 14 днів

В Італії 50 тисяч людей заблоковані в своїх містах

Коронавірус – дані на 23 лютого: виявлено, що інкубаційний період перевищує 14 днів
фото DR

За даними Національної комісії з охорони здоров'я Китаю, в країні зафіксовано 76 936 підтверджених випадків захворювання. З урахуванням нових випадків зараження кількість інфікованих у всіх країнах, за оцінкою SCMP, становить 78 724 особи.

За даними ВООЗ, всього заражено 77 794 особи. За межами материкового Китаю в 28 країнах по всьому світу зафіксовані 1402 підтверджених випадки зараження, з них 11 летальних випадків.

Загалом від коронавірусу померли 2462 людини.

Інкубаційний період при інфікуванні новим типом коронавірусу може перевищувати 14 днів і доходити до 27 діб. Про це в суботу повідомило агентство Reuters з посиланням на владу провінції Хубей.

За даними агентства, влада провінції поінформувала, що у 70-річного чоловіка з Хубею симптоми захворювання, викликаного коронавірусом, проявилися тільки на 27-й день після контакту із зараженою інфекцією сестрою. Як зазначає видання, довший інкубаційний період може істотно ускладнити боротьбу з поширенням коронавірусу.

Коронавірус – дані на 23 лютого: виявлено, що інкубаційний період перевищує 14 днів

За інформацією Deutsche Welle, уряд Італії ввів обмеження свободи пересування в тих областях країни, де поширилися випадки зараження коронавірусом. Жителям міст, які вважаються центрами епідемії, буде заборонено залишати їх, також буде заборонено в'їзд туди, заявив прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте.

Департамент цивільного захисту повідомив, що в Італії зафіксовано понад 70 випадків зараження коронавірусом, двоє людей померли, один вилікувався.

Найбільша кількість – понад 50 випадків – припадає на Ломбардію, де особливі заходи торкнулися близько 50 000 чоловік в 10 населених пунктах поблизу міста Кодоньйо в 60 км від Мілана. У самому кодон закриті супермаркети і ресторани, нечисленні перехожі на вулицях носять захисні маски.

Yonhap повідомляє, що президент Південної Кореї Мун Чже Ін оголосив у неділю про підвищення рівня біологічної небезпеки в країні до найвищого – «червоного» –  в зв'язку зі спалахом коронавірусу на території держави.

«Ці кілька днів – вирішальні у ситуації з COVID-19 і вкрай важливі, – сказав він на міжвідомчій урядовій нараді з питання реагування на поширення вірусу.

Нагадаємо, у Китаї виявили повторний випадок зараження коронавірусом тієї самої людини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті