Захворіло у світі
1,292,564
Померло у світі
70,798
Вилікувалось у світі
271,013
Захворіло в Україні
1319
Померло в Україні
38
Вилікувалось в Україні
28
Україна та Туреччина збільшили квоту на перельоти між країнами

Україна та Туреччина збільшили квоту на перельоти між країнами

Зокрема, повністю зняті обмеження на польоти між Одесою та Стамбулом

Україна та Туреччина збільшили квоту на перельоти між країнами
фото www.flickr.com/photos/69929929@N06/29224611633

Державіаслужба України і Директорат цивільної авіації Туреччини домовилися про значне розширення квоти на польоти між країнами, повідомив турецький регулятор. Відповідний меморандум на зустрічі в Анкарі підписали глава Директорату Бахрі Кесіджі і перший заступник глави Державіаслужби Сергій Коршук, передає avianews.com.

Документ повністю знімає існуючі обмеження на польоти між Одесою і Стамбулом, де до недавнього часу квота дозволяла виконувати до 28 рейсів на тиждень авіакомпаніям кожної з країн.

На лінії Львів-Стамбул квота розширена з 15 до 28 рейсів на тиждень, на лінії Херсон-Стамбул – з 10 до 21 на тиждень, на лінії Запоріжжя-Стамбул – з 14 до 21 на тиждень, на лінії Вінниця-Стамбул – з 10 до 14 в тиждень, на лінії Харків-Стамбул – з 14 до 28 на тиждень, на лінії Миколаїв-Стамбул – з 7 до 14 на тиждень, на лінії Івано-Франківськ-Стамбул – з 7 до 14 на тиждень, на лінії Київ-Даламан з 7 до 10 на тиждень.

В якості нового пункту в Туреччині додана Адана, з якої польоти можуть виконуватися в міста України з частотою до семи в тиждень по кожному з маршрутів.

На даний момент квота на польоти з боку Туреччини повністю використана на маршрутах Одеса-Стамбул, Львів-Стамбул, Київ-Стамбул, Херсон-Стамбул і Харків-Стамбул.

Нагадаємо: найбільший турецький авіаперевізник Turkish Airlines відкрив маршрут Київ-Бодрум в квітні минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію