Захворіло у світі
1,292,564
Померло у світі
70,798
Вилікувалось у світі
271,013
Захворіло в Україні
1319
Померло в Україні
38
Вилікувалось в Україні
28
«Нафтогаз» веде переговори про спільне підприємство з управління буровими верстатами

«Нафтогаз» веде переговори про спільне підприємство з управління буровими верстатами

Переговори з іноземними сервісними компаніями вже на просунутій стадії

«Нафтогаз» веде переговори про спільне підприємство з управління буровими верстатами
фото УНІАН

Державний холдинг «Нафтогаз України» обговорює з іноземними сервісними компаніями можливість створення спільного підприємства з управління буровими верстатами. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на голову правління НАК Андрія Коболєва.

«Ми наразі перебуваємо на переважно просунутій стадії переговорів із двома великими західними провайдерами бурових послуг, які зацікавлені в тому, щоб створити разом із нами спільне підприємство, яке керуватиме всіма нашими верстатами», – цитується він у повідомлені.

Зацікавленість української компанії в створенні такого підприємства полягає насамперед у підвищенні ефективності використання бурового парку, а також у розширенні кількості клієнтів.

«Ми сподіваємося, що ті компанії, які прийшли на український ринок і буритимуть в Україні, зможуть користуватися цими установками. Так само ми зможемо продавати ці послуги до сусідніх країн, наприклад Румунії, Польщі, Угорщини», – зазначив голова «Нафтогазу».

Він нагадав, що нині буровий парк «Укрбургазу» (входить до «Укргазвидобування») налічує велику кількість застарілих установок Уралмаш, які виводять з експлуатації. У свою чергу їх замінюють установками Bentec, Honghua і модернізованими верстатами «Уралмаш».

Як повідомлялося, видобуток газу в Україні у 2019 році зменшився на 1,4%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію