Захворіло у світі
11,622,741
Померло у світі
538,079
Вилікувалось у світі
6,302,689
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Уряд дозволив залучати до космічної діяльності приватні підприємства

Уряд дозволив залучати до космічної діяльності приватні підприємства

Сприятиме росту інвестицій

Уряд дозволив залучати до космічної діяльності приватні підприємства
Фото unsplash / NASA

Уряд зняв заборону на провадження космічної діяльності приватними підприємствам, втілючи затверджені парламентом зміни щодо державного регулювання у цій сфері. Про це повідомляється на веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства у середу.

Відтепер суб'єкти господарювання приватної форми власності, можуть отримати дозвіл, зокрема, на запуски ракет-носіїв та управління космічними апаратами на навколоземній орбіті.

«Зняття заборони на провадження космічної діяльності приватними підприємствами збільшить кількість робочих місць та сприятиме розвитку високотехнологічній промисловості… Прийняте рішення також допоможе збільшити обсяг інвестицій у галузь вже у 1-му кварталі 2020 року», – зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, промвиробництво в Україні у січні-2020 знизилося до січня-2019 на 5,1%.

Про розвиток космічної індустрії в Україні та участь нашої країни у світових космічних програмах читайте в інтерв’ю Mind з директором Асоціації високотехнологічних підприємств «Космос» Вадимом Васильєвим.

Детальніше про те, хто з вітчизняних бізнесменів готовий скласти конкуренцію світовим гігантам читайте у матеріалі Mind: «Битва за «новий космос»: яку роль відіграє Україна».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті