Страхова компанія ARX інформує про ситуацію зі страхуванням мандрівників, у зв'язку з коронавірусом COVID-19
Pekлama

Страхова компанія ARX інформує про ситуацію зі страхуванням мандрівників, у зв'язку з коронавірусом COVID-19

Мандрівникам рекомендується стежити за повідомленнями МЗС України! Поїздка в країну, не рекомендовану МЗС, може стати причиною відмови у виплатах

Этот материал также доступен на русском языке
Страхова компанія ARX інформує про ситуацію зі страхуванням мандрівників, у зв'язку з коронавірусом COVID-19

Страхова компанія ARX повідомляє, що на даному етапі не зафіксовано сплеску дзвінків з-за кордону щодо захворювань з симптомами застуди. Клієнти в основному запитують, що робити, якщо підозрюють коронавірус.

Страхова компанія ARX інформує, що коронавірус COVID-19 покривається страховкою так само, як будь-які инші віруси.

Зазначимо, що є певні обмеження за територією дії поліса туристичного страхування. Зокрема, договір може передбачати винятки дії у країнах або окремих територіях країн, до яких не рекомендується в'їзд Міністерством закордонних справ України.

Наприклад, зараз МЗС не рекомендує відвідувати місто Ухань і провінцію Хубей КНР і північну Італію. Йдеться про регіони Ломбардія, Венето, П'ємонт та Емілія-Романья.

Також українське МЗС поінформувало, що небажано відвідувати іранські міста Тегеран, Кум, Арак і Гілан, де виявлені спалахи коронавірусної інфекції. Українців, які перебувають в Ірані, просять негайно повідомити про своє місцеперебування до посольства.

Мандрівникам рекомендується стежити за повідомленнями МЗС України! Поїздка до країни, що не рекомендована до відвідування МЗС України, може стати причиною відмови у виплатах.

Медичний асистанс компанії ARX виконав наступні дії:

 • у зв'язку зі спалахом коронавируса, в кожному регіоні звідки надходили звернення, був складений порядок дій для організації допомоги та інформування застрахованих осіб;
 • у кожній країні був уточнений список медичних установ, які можуть прийняти пацієнтів за наявності даної симптоматики, провести тест і госпіталізувати за необхідності. У разі звернення застрахованої особи з підозрою на коронавірус, ми направляємо відразу до медичного закладу з даного списку.

Інформація про компанію «ARX»:

 • 25 років на ринку страхування України
 • Лідер страхування «КАСКО» 10-й рік поспіль
 • 92% становить задоволеність клієнтів
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited
 • № 1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2018 рік (згідно даних НКФУ серед 245 страхових компаній);
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України в 2018 році (за даними «ТОП-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал складає $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло