Захворіло у світі
5,954,711
Померло у світі
365,535
Вилікувалось у світі
2,516,951
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Канада виділить $1,5 млн на розвиток української поліції

Канада виділить $1,5 млн на розвиток української поліції

Протягом трьох років у відомстві очікуються реформи

Канада виділить $1,5 млн на розвиток української поліції
nationalpost.com

Уряд Канади виділить $1,5 млн (2 млн канадських доларів) на підтримку поліції України. Про це заявив міністр закордонних справ Франсуа-Філіп Шампань у ході робочого візиту до  України, Латвії та Польщі, де він підкреслив незмінну прихильність Канади забезпеченню безпеки і оборони в Східній Європі.

Перебуваючи в Україні, міністр наголосив, що Канада високо цінує амбітні зусилля країни з проведення реформ, і закликав залучати побільше жінок в сферу безпеки і оборони, передає прес-служба уряду.

Міністр також оголосив про виділення понад $1,5 млн протягом трьох років, щоб допомогти зміцнити потенціал Національної поліції України і провести реформи у відомстві.

Міністр також обговорив роботу, яку проводить Канада на підтримку суверенітету і територіальної цілісності України перед обличчям російської агресії.

В ході свого візиту міністр МЗС Канади відвідав канадські війська, розгорнуті в рамках операції UNIFIER в Міжнародному центрі з підтримання миру і безпеки в місті Яворів.

«Під час моїх зустрічей в Латвії, Україні та Польщі у мене була можливість обговорити тісні зв'язки між Канадою і цими трьома країнами і підкреслити наше тісне співробітництво – зокрема, на підтримку регіональної безпеки, торгівлі та політичної співпраці», – зазначив міністр.

Нагадаємо, на зустрічі українського уряду з послом Канади раніше зазначалося, що Україна прагне розширення угоди про вільну торгівлю з Канадою та перегляду інвестиційної політики EDC.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті