Захворіло у світі
5,410,288
Померло у світі
345,104
Вилікувалось у світі
2,169,005
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Німецький Infineon купить американського конкурента за $10 млрд

Німецький Infineon купить американського конкурента за $10 млрд

На тлі позитивних новин акції Cypress зросли більш як на 40%

Німецький Infineon купить американського конкурента за $10 млрд
фото Getty Images / Global Images Ukraine

Німецький напівпровідниковий гігант Infineon Technologies отримав від Комітету з іноземних інвестицій США (CFIUS) дозвіл на купівлю свого американського конкурента Cypress Semiconductor за $10 млрд.

«CFIUS завершила розгляд раніше оголошеної угоди щодо злиття Cypress з Infineon Technologies і визначила, що немає ніяких невирішених проблем, пов'язаних з національною безпекою», – йдеться в заяві Cypress, передає DailyComm.

Infineon також підтвердила схвалення угоди. Тепер для повного оформлення договору необхідно отримати дозвіл від китайського регулятора.

Після заяви про отримання «зеленого світла» на проведення угоди акції Cypress подорожчали більш ніж на 40% на електронних торгах після закриття біржі. Котирування Infineon також збільшилися.

Завдяки поглинанню Cypress компанія Infineon зможе значно розширити свою присутність на ринку Північної Америки, а також в Японії. А за рівнем виручки об'єднана компанія стане восьмим за величиною виробником мікрочіпів у світі.

Передбачається, що Infineon зможе прискорити освоєння нових IoT-рішень в промисловому і споживчому сегментах, в автомобільній електроніці та ін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті