Пацієнти з коронавірусом можуть переносити його до 37 діб – дослідження

Пацієнти з коронавірусом можуть переносити його до 37 діб – дослідження

Наразі після зникнення симптомів людей ізолюють на 14 днів

Пацієнти з коронавірусом можуть переносити його до 37 діб – дослідження
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/49629963042

Нове дослідження показало, що пацієнти з новим коронавірусом можуть утримувати патоген у дихальних шляхах до 37 діб, що робить їх заразними протягом багатьох тижнів.

Як повідомляє Bloomberg, ще одною ознакою того, наскільки складною може бути пандемія, стало виявлення лікарями РНК вірусу в респіраторних зразках людей, які вилікувались, через 20 днів з моменту їх зараження.

Отримані дані мають важливе значення для ухвалення рішень про ізоляцію пацієнтів та для визначення тривалості антивірусного лікування, зазначив Фей Чжоу з Китайської академії медичних наук.

Наразі спеціалісти рекомендують, щоб період ізоляції після зараження тривав протягом 14 днів. Однак якщо люди залишатимуться заразними ще довго після зникнення симптомів, вони можуть, самі того не знаючи, розносити збудник і далі.

Загалом у світі зареєстровано майже 123 000 інфікованих та 4595 летальних випадків.

Єдиною країною у Європі, де наразі немає коронавірусу, є Чорногорія.

Нагадаємо: 11 березня ВООЗ оголосила, що поширення нового коронавірусу досягло стадії пандемії, бо зачепило більшість країн і всі континенти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло