Apple відкрила усі свої магазини в Китаї

Apple відкрила усі свої магазини в Китаї

За лютий через спад попиту на гаджети компанія продала менше півмільйона iPhone в Китаї

Apple відкрила усі свої магазини в Китаї
фото www.flickr.com/photos/20262161@N00/1422844004

Компанія Apple оголосила., що знову відкриває всі 42 своїх фірмових магазини в Китаї більш ніж через місяць після їх закриття на тлі спалаху коронавірусу. Про це повідомляє Reuters.

На китайському веб-сайті виробника iPhone вказано час відкриття всіх магазинів, яке варіюється з 10:00 до 11:00 за місцевим часом.

Згідно з даними уряду, опублікованим в понеділок, в лютому компанія продала менше півмільйона iPhone в Китаї, оскільки спалах призвів до зниження попиту на смартфони.

Нагадаємо: Китай обмежив поїздки і попросив жителів уникати громадських місць в кінці січня, напередодні Нового року за місячним календарем. Ці обмеження в основному залишалися в силі протягом більшої частини лютого.

Як повідомлялось, напередодні Китай повідомив, що епідемія в країні пішла на спад. На тлі уповільнення поширення захворювання все більше компаній відновлюють роботу, а влада з обережністю послаблює суворі заходи стримування хвороби.

Особливо сильно постраждали китайські авіакомпанії, які зафіксували сукупні збитки в розмірі $3 млрд в лютому. Обсяг пасажирських перевезень знизився на 84,5% в річному вираженні, за даними китайського регулятора.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло