ENSO відкриває продажі другої колекції житлового кварталу POETICA
Pekлama

ENSO відкриває продажі другої колекції житлового кварталу POETICA

Продаж першої колекції розпочато ще у 2018 році, наразі продано більше ніж 50% запропонованих квартир

ENSO відкриває продажі другої колекції житлового кварталу POETICA

Девелоперська компанія ENSO з березня розпочала продажі другої колекції квартир в житловому кварталі POETICA. Нагадаємо, продаж першої колекції розпочато у 2018 році, наразі продано більш ніж 50% запропонованих квартир.

POETICA стане центром багатофункціонального кварталу, який швидко розвивається та змінює загальний вигляд цієї частини міста. Віднедавна колишній промисловий район активно перетворюється на сучасний житловий простір.

Друга колекція проєкту об'єднає чотири будинки висотою від 20 до 24 поверхів, розміщених на загальному стилобаті. Всередині стилобату будуть розміщені комерційні та інфраструктурні об’єкти: супермаркет, фітнес-центр, кафе, магазини, салони краси тощо. На даху стилобату буде розміщено прибудинкову територію з дитячими та спортивними майданчиками, а також зонами відпочинку. Наявність сучасних торгівельних об’єктів та закладів громадського харчування створить переваги не лише для власників квартир комплексу, але й для мешканців всього району – одного з найстаріших в Києві.

З плануваннями квартир можна ознайомитися в клієнт-просторі ENSO у БЦ «Парус» (вул. Мечникова, 2), а також в офісі продажів житлового кварталу POETICA по вул. Дегтярівська, 25А. В офісі менеджери готові розповісти потенційним клієнтам про умови придбання майбутнього житла та ознайомити з дозвільною документацією.

Простора зона очікування, зручні місця для переговорів і дитячий куточок – все продумано для комфорту відвідувачів при прийнятті важливого рішення щодо придбання квартири. Для зручності майбутніх власників встановлені камери, за допомогою яких можна онлайн стежити за ходом будівництва.

Нагадаємо, житловий квартал POETICA будується поруч із парком ім. Пушкіна, на який виходить більшість вікон комплексу. Поруч розташовані парк КПІ та Зоопарк. Найближчі станції метро – «Шулявська» та «Лук’янівська».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло