Захворіло у світі
5,954,711
Померло у світі
365,535
Вилікувалось у світі
2,516,951
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Кабмін збільшив максимальну суму кредиту за програмою «5-7-9%» до 2 млн грн

Кабмін збільшив максимальну суму кредиту за програмою «5-7-9%» до 2 млн грн

Уряд також розширив перелік інвестиційних цілей, на які можуть бути надані кредити

Кабмін збільшив максимальну суму кредиту за програмою «5-7-9%» до 2 млн грн
Фото: 5-7-9.gov.ua

Кабінет Міністрів збільшив максимальну суму кредиту за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» з 1,5 млн грн до 2 млн грн. Відповідне рішення було прийняте на засідання уряду в середу, 18 березня, повідомляє пресслужба міністерства фінансів.

Уряд також розширив перелік інвестиційних цілей, на які можуть бути надані кредити. Зокрема, підприємці можуть отримати кредити на:

  • придбання нежитлової нерухомості без права передачі такої нерухомості в платне або безоплатне користування третім особам;

  • придбання обʼєктів права інтелектуальної власності за договорами комерційної концесії (франчайзинга), повʼязаних із реалізацією субʼєктом підприємництва інвестиційного проєкту;

  • поповнення обігових коштів суб’єктів підприємництва у розмірі не більше 25% від загальної вартості інвестиційного проєкту, що фінансується за рахунок кредитних коштів;

Окрім того, уряд вніс до постанови зміни, покликані запобігти поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та подолання її наслідків. Зокрема, Кабмін установив максимальну суму кредиту до 3 млн грн для субʼєктів підприємництва, які здійснюють господарську діяльність з виробництва лікарських засобів та/або медичних виробів та/або медичного обладнання, а також до 1 млн грн на фінансування оборотного капіталу суб’єкта підприємництва у визначених випадках.

«Станом на 16.03.2020 було подано 14416 заявок на участь у програмі «Доступні кредити «5-7-9%» на загальну суму 9,5 млрд грн. Відхилено 412 заявок. Видано 169 кредитів на загальну суму 110,2 млн гривень», – сказано в повідомленні.

Нагадаємо: на початку лютого очільники Кабінету Міністрів та міністерства фінансів оголосили про початок роботи програми пільгового кредитування малого та середнього бізнесу «5-7-9%» задля прискорення економічного розвитку та створення нових робочих місць.

Програма «5-7-9%» розрахована на розвиток бізнесу суб'єктів малого і середнього підприємництва, чисельність працівників якого не перевищує 50 осіб (з урахуванням групи пов'язаних осіб), а річний дохід не перевищує суму 50 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті