Захворіло у світі
12,745,734
Померло у світі
565,782
Вилікувалось у світі
7,026,011
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Метро в Києві може відновити роботу, але з обмеженнями - Київрада

Метро в Києві може відновити роботу, але з обмеженнями - Київрада

Багато медичних працівників не можуть дістатися до свого місця роботи

Метро в Києві може відновити роботу, але з обмеженнями - Київрада
фото DR

Міська влада Києва розробляє план спецзаходів, щоб відновити роботу метро, але при цьому з деякими обмеженнями. Про це повідомив секретар Київради Володимир Прокопів у Facebook.

«Кияни! Ми чуємо ваші скарги щодо закриття метро. Непрацюючий метрополітен – величезна проблема для міста. Але київська влада змушена виконувати постанову Кабінету міністрів. Особисто я проти того, щоб метрополітен був повністю закритим. Зараз разом із колегами ми напрацьовуємо план спецзаходів, щоб метро все-таки запрацювало, але з деякими обмеженнями», – сказав Прокопів у відеозверненні.

За його словами, метро має обслуговувати людей, які працюють на стратегічних підприємствах, що забезпечують життєдіяльність міста.

Прокопів наголосив на ще одній проблемі: майже половина медпрацівників київських лікарень доїжджають на роботу із сусідніх областей.

«Ці люди критично необхідні нам на своїх робочих місцях. Через це ми також розробляємо програму для Київпастрансу, щоб місто змогло забезпечити підвезення цих людей на роботу і з роботи», – зазначив він.

Про метрополітен

Кияни! Ми чуємо ваші скарги щодо закриття метро. Непрацюючий метрополітен – величезна проблема для міста. Але київська влада змушена виконувати постанову Кабінету міністрів. Особисто я проти того, щоб метрополітен був повністю закритим. Зараз разом із колегами ми напрацьовуємо план спецзаходів, щоб метро все-таки запрацювало, але з деякими обмеженнями. Метрополітен повинен обслуговувати людей, які працюють на стратегічних підприємствах, що забезпечують життєдіяльність міста. У столиці існує ще одна проблема. Близько половини медбратів та медсестер київських лікарень доїжджають на роботу із сусідніх областей. Ці люди критично необхідні нам на своїх робочих місцях. Через це ми також розробляємо програму для Київпастрансу, аби місто змогло забезпечити підвіз цих людей на роботу і з роботи. #Прокопів #київрада #менджерстолиці #карантин #метро #київ

Опубліковано Володимир Прокопів Середа, 18 березня 2020 р.

Нагадаємо, Кабінет міністрів постановив зупинити роботу метро в Києві, Харкові та Дніпрі для запобігання поширенню вірусу Covid-19. Крім того, з 18 березня зупиняються залізничні, авіаційні та автобусні міжміські та міжобласні пасажирські перевезення. Міський громадський транспорт працює, але з 18 березня перебувати в ньому можна не більше 10 осіб одночасно.

Метро в Києві перестало працювати 17 березня з 23-ї години, що викликало транспортний колапс і значне скупчення людей на зупинках наземного громадського транспорту.

В Україні станом на ранок 18 березня зафіксовано 14 випадків зараження коронавірусом Covid-19, два летальних випадки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті