Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
BMW і Honda закривають свої заводи в Європі і США

BMW і Honda закривають свої заводи в Європі і США

Глава BMW заявляє, що попит на автомобілі істотно падає

BMW і Honda закривають свої заводи в Європі і США
фото pixabay.com

Сьогодні, 18 березня, німецький автовиробник BMW оголосив про те, що до кінця тижня закриє свої заводи і дилерські центри в Європі. Компанія збирається відкрити їх знову до середини квітня, передає Коммерсант.

Глава ради директорів BMW Олівер Ципсе заявив, що компанія хоче «захистити своїх співробітників і їх сім'ї», «підтримати наше суспільство в боротьбі з вірусом», а також скорегувати рівень виробництва в умовах, коли «попит на автомобілі, як і багато інших товарів, істотно падає».

Honda також заявила, що з 23 березня вона закриє 4 заводи в США через зниження попиту на автомобілі на тлі епідемії коронавірусу.

У компанії заявили, що виробництво буде припинено лише на шість днів і до кінця місяця відновиться. Призупинення повинна скоротити виробництво приблизно на 40 000 автомобілів.

Також кілька автовиробників, включаючи BMW, Toyota і Honda, сьогодні оголосили про припинення роботи своїх заводів у Великобританії.

З початку тижня про припинення виробництва в Європі заявив цілий ряд автовиробників, в тому числі Volkswagen, Fiat Chrysler, Renault, PSA, Daimler, Ford.

Також повідомлялося, що Airbus зупиняє виробництво в Іспанії і Франції на 4 дні через епідемію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті