Пінчук виділив $2 млн на боротьбу з коронавірусом

Пінчук виділив $2 млн на боротьбу з коронавірусом

Компанія «Інтерпайп» та інвестиційно-консалтингова група EastOne спрямували $2 млн на закупівлю тестів на коронавірус

Пінчук виділив $2 млн на боротьбу з коронавірусом
Віктор Пінчук
Фото: interfax.com.ua

Компанія «Інтерпайп» та інвестиційно-консалтингова група EastOne, її акціонери Олена та Віктор Пінчук виділили $2 млн на загальнодержавну закупівлю тестів на коронавірус, частина з яких буде спрямована до Дніпропетровської області. Про це повідомляє пресслужба Інтерпайп.

«Пандемія – біда загальна. І боротися з нею повинні усі. Влада – вживати заходів щодо захисту громадян. Громадяни – вести себе відповідально. Медіа – інформувати та попереджати. Лікарі – лікувати. Бізнес – бути солідарним та фінансово підтримувати», – сказано в повідомленні з посиланням на слова Олена та Віктора Пінчук.

Зазначається, що рішення про фінанасову допомогу було прийняте після зустрічі президента Володимира Зеленського з бізнесом 16 березня.

За словами CEO «Інтерпайпу» Фаді Храйбе, Дніпропетровська область є ключовим регіоном компанії, де розташовані п'ять підприємств та працює близько 11 тисяч людей.

Раніше Фонд Олени Пінчук та Фонд Віктора Пінчука закупили 10 апаратів штучної вентиляції легенів для українських лікарень у Волинській, Донецькій, Закарпатській, Львівській, Луганській, Одеській, Чернівецькій областях, а також міста Києва.

Нагадаємо: президент України Володимир Зеленський провів зустріч з представниками великого бізнесу. На заході були присутні власники та топ-менеджери найбільших українських компаній і бізнес-груп. На нараді глава держави обговорив питання допомоги з боку великого бізнесу під час проведення заходів щодо протидії поширенню Україною COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті