«Кернел» продав останній російський актив

«Кернел» продав останній російський актив

Агрохолдинг продав зерновий термінал в Тамані російському ВТБ

«Кернел» продав останній російський актив
фото www.kernel.ua/

ТОВ «Деметра-Холдинг» (входить до групи ВТБ), придбала 50% частку в компанії Taman Grain Terminal Holdings Limited, що володіє 100% часткою ТОВ «Зерновий Термінальний комплекс» Тамань»- глибоководного спеціалізованого терміналу з перевалки зерна. Про це із посиланням на ВТБ, передає «Інтерфакс».

«Деметра-Холдинг» купила частку в українського сільськогосподарського холдингу Kernel Holdings S.A. (агрохолдинг продав останній російський актив).

Партнером ВТБ в терміналі на 50% залишається компанія Glencore Agriculture (через компанію Renaisco B.V.), один зі світових лідерів в торгівлі сільськогосподарською продукцією, відзначається в повідомленніУгода відповідає всім вимогам російського і застосовного іноземного законодавства, підкреслює ВТБ.

Kernel – один з найбільших агропромислових холдингів в Україні. Він займається виробництвом соняшникової олії, вирощуванням зернових і олійних культур, експортом кукурудзи, пшениці, ячменю і так далі. За даними компанії, щорічний обсяг експорту продукції становить близько 7 млнтонн.

Найбільшим акціонером «Кернел» через Namsen LTD є Андрій Веревський з часткою 39,93%

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло