Goldman Sachs прогнозує падіння світового ВВП на 1% цього року

Goldman Sachs прогнозує падіння світового ВВП на 1% цього року

Коронакриза спричинить безпрецедентне падіння економічної активності в післявоєнній історії

Goldman Sachs прогнозує падіння світового ВВП на 1% цього року
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/48876470703

Goldman Sachs очікує зниження світового ВВП в 2020 році на 1%, і це буде більш сильне скорочення, ніж після фінансової кризи 2008 року. Про це повідомляє Reuters.

Уряди різних країн вживають безпрецедентних заходів, щоб стримати епідемію коронавірусу. Ці ж заходи можуть спровокувати рецесію світової економіки.

«Коронакриза- або, якщо бути більш точними, відповідь на кризу – є фізичним (на відміну від фінансового) стримуючим фактором для економічної активності, безпрецедентним в післявоєнній історії», – написав інвестбанк клієнтам.

Goldman Sachs очікує, що розвинені економіки «дуже різко скоротяться» у другому кварталі, включаючи падіння економічної активності в США на 24%. Це в два з половиною рази більше попереднього післявоєнного антирекорду.

Нагадаємо: голова інвестиційної компанії Dragon Capital Томаш Фіала спрогнозував, що економіка України може скоротитися на 4% ВВП за оптимістичним сценарієм і на 9% за базовим.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло