Глава ВООЗ: «Пандемія коронавірусу прискорюється»

Глава ВООЗ: «Пандемія коронавірусу прискорюється»

Він закликає атакувати коронавірус агресивними методами, а не лише захищатися

Глава ВООЗ: «Пандемія коронавірусу прискорюється»
Twitter Tedros Adhanom Ghebreyesus

Пандемія коронавірусу COVID-19 у світі прискорюється, заявив 23 березня голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Гебрейєсус на брифінгу в Женеві. За даними ВООЗ, станом на сьогодні зареєстровано понад 372 000 випадків COVID-19 практично у всіх країнах світу.

«Це жахливо», – цитує главу організації прес-служба ВООЗ. За даними онлайн-моніторингу Дослідницького центру системних наук та інженерії університету Джонса Хопкінса (США), кількість випадків коронавірусу в світі складає 372 563.

За даними ВООЗ, перші 100 тисяч випадків зараження коронавірусом були зареєстровані за 67 днів з моменту першого виявленого COVID-19, друга сотня – за 11 днів, третя – всього за 4 дні.

«Ви можете бачити, як вірус прискорюється. Але ми не заручники статистики. Ми не безпорадні свідки. Ми можемо змінити траєкторію цієї пандемії. Числа мають значення, тому що це не просто числа, це люди, чиї життя і життя їхніх родин були перевернуті з ніг на голову. Ви не можете виграти футбольний матч, граючи тільки в захисті, ви також повинні атакувати», – заявив Гебрейєсус.

На думку глави ВООЗ, попросити людей залишатися вдома та інші заходи фізичного дистанціювання – важливий спосіб уповільнити поширення вірусу і виграти час, але це захисні заходи.

«Щоб перемогти, нам потрібно атакувати вірус за допомогою агресивних заходів – тестувати всіх, хто міг заразитися, ізолювати і піклуватися про тих, у кого вірус виявили, відстежувати і поміщати в карантин контакти першого рівня», – вважає Гебрейєсус.

Він заявив, що з усього світу приходять повідомлення про інфікованих працівників охорони здоров'я. Це викликає тривогу. Гебрейєсус має намір звернутися до лідерів G20 і закликати їх об'єднати зусилля в боротьбі з інфекцією і збільшити виробництво засобів захисту для медпрацівників.

Свіжі новини на цей день – в матеріалі «Коронавірус у світі: головне на 23 березня».

За матеріалами tut.by

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло