Дослідження виявило, що ліки від малярії з хлорохіном діють не краще за традиційне лікування

Дослідження виявило, що ліки від малярії з хлорохіном діють не краще за традиційне лікування

Під традиційним лікуванням маються на увазі постільний режим, вдихання кисню та противірусні препарати

Дослідження виявило, що ліки від малярії з хлорохіном діють не краще за традиційне лікування
фото www.flickr.com/photos/uwoshkosh/9363486742

Дослідження показало, що гідроксихлорохін, ліки від малярії, який президент США Дональд Трамп рекламував як найкращий засіб від коронавірусу є не більш ефективним, ніж звичайний підхід до лікування хворих з коронавірусною інфекцією.

Як повідомляє Bloomberg, звіт, опублікований в Журналі Чженцзянського університету в КНР, показав, що пацієнти, які отримували ліки, видужували від коронавірусу не частіше, ніж ті, ці ліки не отримували.

У дослідженні взяло участь всього 30 пацієнтів. З 15 пацієнтів, які отримували препарат від малярії, у 13 через тиждень лікування результат на коронавірус був негативним. З 15 тих, хто не отримував гідроксихлорохін, але мав традиційне лікування, у 14 був негативний тест.

Дослідження показало, що ліки від малярії діють не краще, ніж традиційне лікування коронавірусу, навіть у поєднанні з антибіотиком азитроміцином. Під традиційним лікуванням мається на увазі постільний режим, вдихання кисню та використання противірусних препаратів, рекомендованих в китайських методичних матеріалах, таких як лопінавір та ритонавір, а також антибіотики за потребою.

Більш того, у деяких пацієнтів після вживання гідроксихлорохіну почали виявлятись побічні дії, такі як діарея та ушкодження печінки.

Нагадаємо: раніше цього місяця команда французьких учених під керівництвом Дідьє Рауля дійшли висновку, що гідроксихлорохін, що використовується при лікуванні малярії, показав високу ефективність проти вірусу SARS-CoV-2, особливо в поєднанні з антибіотиком азитроміцином. До аналогічної точки зору прийшли і фахівці з Управління санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA). Президент США Дональд Трамп назвав ці два препарати такими, що можуть змінити історію медицини.

Однак провідні американські вчені, серед яких і член цільової групи по коронавірусу в Білому домі Ентоні Фаучі, назвали такий підхід анекдотичним та наголосили на необхідності більш масштабних досліджень, до того, як призначати таке лікування пацієнтам.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло