Захворіло у світі
59,787,369
Померло у світі
1,409,639
Вилікувалось у світі
38,282,339
Захворіло в Україні
661,858
Померло в Україні
11,492
Вилікувалось в Україні
307,778
HP Inc. допоможе в боротьбі з коронавірусом за допомогою 3D-принтерів

HP Inc. допоможе в боротьбі з коронавірусом за допомогою 3D-принтерів

Необхідні деталі можна виготовити за лічені години

HP Inc. допоможе в боротьбі з коронавірусом за допомогою 3D-принтерів
фото DR

Американська IT-компанія HP Inc. оголосила про те, що спільно з партнерами почала друкувати на 3D-принтерах різні необхідні пристосування для працівників охорони здоров'я, які борються з поширенням коронавірусу, передає DailyComm.

HP Inc. вже відправила в лікарні понад 1000 виробів, створених методом об'ємного друку. Серед них – спеціальні застібки для носіння масок і ручки для відкриття дверей ліктем замість долоні.

«Ми налагоджуємо співпрацю в різних країнах і галузях, щоб виявити найбільш необхідні деталі, створити креслення і почати їх виробництво на 3D-принтері, – зазначив генеральний директор HP Inc. Енріке Лорес. – Ми висловлюємо глибоку вдячність нашим співробітникам, партнерам , клієнтам і членам нашої спільноти за їх невтомні зусилля з надання підтримки медичних працівників, які працюють на передовій».

Раніше 3D-принтери для створення пристроїв, які допомагають в боротьбі з коронавірусом COVID-19, почали використовувати в Італії. Місцева компанія Isinnova постачає в лікарні клапани для систем штучної вентиляції легенів.

На виробництво одного клапана йде близько години. Isinnova зв'язалася з компанією Lonati, яка також займається 3D-печаткою, і разом вони змогли виготовити партію з 100 клапанів протягом доби.

Нагадаємо, Hewlett-Packard більше не випускатиме дешеві принтери і перейде на дорогі моделі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті