Захворіло у світі
94,529,174
Померло у світі
2,022,854
Вилікувалось у світі
52,039,269
Захворіло в Україні
1,160,682
Померло в Україні
20,802
Вилікувалось в Україні
865,960
У Сінгапурі штрафуватимуть та ув’язнюватимуть людей, які не триматимуть дистанцію в 1 м

У Сінгапурі штрафуватимуть та ув’язнюватимуть людей, які не триматимуть дистанцію в 1 м

Порушників або кидатимуть за грати на термін до шести місяців, або їм доведеться заплатити майже $7000 штрафу

У Сінгапурі штрафуватимуть та ув’язнюватимуть людей, які не триматимуть дистанцію в 1 м
фото pixabay.com

Влада Сінгапуру оголосила про жорсткі штрафи та ув’язнення для тих, хто не дотримується заходів по соціальному дистанціюванні, впроваджені для стримування спалаху коронавірусу.

Як зазначається у прес-релізі Міністерства охорони здоров’я країни, люди, які ігнорують вимогу дистанціювання на один метр один від одного можуть бути оштрафовані на суму до 10 000 сінгапурських доларів (;6958) або ув’язнені на термін до шести місяців або отримати обидва покарання разом.

Правила набрали чинності вночі і діятимуть до 30 квітня.

Аналогічні заходи покарання застосовуватимуться до людей з гострими респіраторними симптомами, які виходять із своїх будинків, навіть якщо їм було надана п’ятиденна відпустка по хворобі.

Як повідомляється, кількість випадків зараження в Сінгапурі почала стрімко рости минулого тижня у порівнянні з лютим та початком березня, при цьому більшість випадків в країну «було ввезено». Станом на четвер в країні було підтверджено 683 випадки коронавірусу .

Нагадаємо: поки переважна більшість країн впроваджують карантинні заходи, Білорусь вирішила йти своїм шляхом. Країна вирішила не впроваджувати навіть частковий карантин, дитсадки, школи і вузи не закрилися, артисти дають концерти, кінотеатри працюють, проводиться футбольний чемпіонат – єдиний на всьому континенті

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті