Компанія OneWeb, конкурент Starlink Маска, збанкрутіла через коронавірус

Компанія OneWeb, конкурент Starlink Маска, збанкрутіла через коронавірус

Компанія не встигла залучити додаткове фінансування

Компанія OneWeb, конкурент Starlink Маска, збанкрутіла через коронавірус
фото www.flickr.com/photos/roscosmos/49500418962

Оператор широкосмугового інтернету за допомогою супутникового зв'язку OneWeb подав до суду у справах банкрутств Південного округу штату Нью-Йорк заяву про свою фінансову неспроможність. Представники британської компанії при цьому послалися на главу 11 Кодексу США про банкрутство, передає DW.

«Компанія має намір використовувати цю процедуру для продажу свого бізнесу з метою максимізації своєї вартості», – пояснили в прес-службі OneWeb.

З початку року компанія-стартап вела переговори про залучення додаткового фінансування, проте процес був заблокований через спалах коронавірусу, що спричинило за собою рішення визнати банкрутство. Більшість співробітників компанії будуть звільнені, точне число тих, хто втратить роботу, не називається.

На момент подачі заяви в космос запущені 74 супутника постачальника інтернет-зв'язку.

Всього OneWeb, заснована колишнім менеджером Google Грегом Уайлер, мала намір розгорнути на навколоземній орбіті 648 супутників і почати їх комерційне використання в 2020 році.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло