Захворіло у світі
5,522,931
Померло у світі
346,873
Вилікувалось у світі
2,257,533
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
Фонд держмайна планує відкласти велику приватизацію на період кризи

Фонд держмайна планує відкласти велику приватизацію на період кризи

Мала приватизація триватиме

Фонд держмайна планує відкласти велику приватизацію на період кризи
Дмитро Сенниченко
Фото: facebook.com/dmitry.sennychenko

Фонд державного майна (ФДМ) планує відкласти велику приватизацію до стабілізації ситуації на фінансових ринках. Про це повідомив голова ФДМ Дмитро Сенниченко на своїй сторінці в Facebook.

«В умовах світової економічної турбулентності, спричиненою епідемією COVID-19, наразі приймаємо рішення утриматися від виставлення на приватизаційні аукціони об’єкти великої приватизації та державні підприємства до стабілізації ситуації на фінансових ринках», – зазначив у дописі Сенниченко.

Він також додав, що підготовка підприємств до залучення інвесторів продовжується. Зокрема, проводяться аудити та розробка маркетингових матеріалів для найшвидшого виставлення на аукціони обєктів одразу після подолання кризи.

Сенниченко також наголосив, що приватизація невеликих об'єктів продовжиться.

«Як показує досвід попередніх кризових ситуацій, зокрема глобальної світової кризи 2008 та спаду економічної активності в Україні у 2014 році, українці, малий та середній бізнес охоче інвестують в об’єкти нерухомості», – підкреслив він.

Голова ФДМ зазначив, що під час кризи приватизація невеликих об’єктів нерухомості – це можливість для простих українців зберегти заощадження та одночасно зробити інвестиції у власну країну.

Нагадаємо: ФДМ планує в 2020 році оголосити конкурси з продажу шести об'єктів великої приватизації, першими стануть столичний готель «Дніпро» і Об'єднана гірничо-хімічна компанія (ОГХК) – відповідно у квітні та травні цього року.

Також читайте аналітичний матеріал Mind: Баласт на балансі: в чиїх інтересах провалено «велику приватизацію» в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті