Фонд держмайна планує відкласти велику приватизацію на період кризи
Мала приватизація триватиме

Фонд державного майна (ФДМ) планує відкласти велику приватизацію до стабілізації ситуації на фінансових ринках. Про це повідомив голова ФДМ Дмитро Сенниченко на своїй сторінці в Facebook.
«В умовах світової економічної турбулентності, спричиненою епідемією COVID-19, наразі приймаємо рішення утриматися від виставлення на приватизаційні аукціони об’єкти великої приватизації та державні підприємства до стабілізації ситуації на фінансових ринках», – зазначив у дописі Сенниченко.
Він також додав, що підготовка підприємств до залучення інвесторів продовжується. Зокрема, проводяться аудити та розробка маркетингових матеріалів для найшвидшого виставлення на аукціони обєктів одразу після подолання кризи.
Сенниченко також наголосив, що приватизація невеликих об'єктів продовжиться.
«Як показує досвід попередніх кризових ситуацій, зокрема глобальної світової кризи 2008 та спаду економічної активності в Україні у 2014 році, українці, малий та середній бізнес охоче інвестують в об’єкти нерухомості», – підкреслив він.
Голова ФДМ зазначив, що під час кризи приватизація невеликих об’єктів нерухомості – це можливість для простих українців зберегти заощадження та одночасно зробити інвестиції у власну країну.
Нагадаємо: ФДМ планує в 2020 році оголосити конкурси з продажу шести об'єктів великої приватизації, першими стануть столичний готель «Дніпро» і Об'єднана гірничо-хімічна компанія (ОГХК) – відповідно у квітні та травні цього року.
Також читайте аналітичний матеріал Mind: Баласт на балансі: в чиїх інтересах провалено «велику приватизацію» в Україні.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].