Захворіло у світі
5,916,464
Померло у світі
364,357
Вилікувалось у світі
2,486,634
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
ФРН відкриває в’їзд для обмеженої кількості сезонних робітників попри карантин

ФРН відкриває в’їзд для обмеженої кількості сезонних робітників попри карантин

Час рятувати врожай

ФРН відкриває в’їзд для обмеженої кількості сезонних робітників попри карантин
фото www.flickr.com/photos/zickzangel/5612482279

Щоб запобігти проблемам зі збором урожаю, Німеччина дозволить в'їзд для 40 000 сезонних робітників зі Східної Європи у квітні, а також для аналогічної кількості у травні цього року. Про це повідомляє DW.

Згідно з розробленою концепцією, такі робітники мають в'їжджати та виїжджати винятково групами і лише на літаках. Крім того, вони мають пройти медичну перевірку. Також протягом перших 14 днів новоприбулі повинні жити і працювати лише окремо від інших працівників і не залишати територію господарства. Під час проведення робіт між працівниками повинна бути дотримана мінімальна необхідна дистанція. Якщо ж її дотримання забезпечити неможливо, то працівники мають носити маски та рукавички.

Крім того, додатково до цього німецький уряд планує залучити до роботи на полях та в теплицях у квітні та травні по 10 000 людей на внутрішньому ринку. Передбачається, що ними стануть безробітні, студенти, прохачі притулку та люди з неповною зайнятістю.

За даними міністерства сільського господарства ФРН, до кінця травня ця галузь господарства потребуватиме близько 100 000 сезонних робітників.

Нагадаємо: нещодавно європейські фермери заявили про критичну нестачу сезонних працівників для збору врожаю та попередили про потенційний брак свіжих продуктів через це.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті