Захворіло у світі
5,471,768
Померло у світі
344,911
Вилікувалось у світі
2,223,523
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Чверть хворих на коронавірус можуть не демонструвати жодних симптомів – дослідження

Чверть хворих на коронавірус можуть не демонструвати жодних симптомів – дослідження

Ця категорія людей сприяє поширенню COVID-19

Чверть хворих на коронавірус можуть не демонструвати жодних симптомів – дослідження
фото www.flickr.com/photos/danielfoster/49712622418/

Значна частина пацієнтів з COVID-19 можуть взагалі не мати симптомів коронавірусу. Такого висновку дійшов доктор Роберт Редфілд, директор Центру по контролю та профілактиці захворювань США, передає Live Science.

За його словами, 25% людей, заражених коронавірусом, не демонструють жодних притаманних симптомів.

«Це важливо, оскільки тепер ми знаємо про людей, які можуть взагалі не мати симптомів, але які можуть сприяти передачі коронавірусу», – наголосив Редфілд.

Більш того, у певної категорії людей перші симптоми з’являються через дві доби після інфікування, тобто 48 годин, самі того не знаючи, вони є загрозою для інших.

Нещодавні дослідження, проведені в інших країнах, показали, що можлива безсимптомна передача COVID-19. Наприклад, дослідження, опубліковане 1 квітня, показало, що із понад 150 випадків COVID-19 в Сінгапурі, не пов’язані з поїздками, 6,4% були пов’язані зі безсимптомною передачею. 19 березня вийшло інше дослідження, які показало, що у 12,6% заражених в Китаї (поза провінцією Хубей) не спостерігалося симптомів.

Нагадаємо:  вчені з Великобританії і США, які вивчили дані додатку COVID Symptom Tracker, який відстежує поширення захворювання, дійшли висновку, що симптоми, які найчастіше зустрічаються у людей, що заразилися коронавірусом, – це втрата нюху і здатності розрізняти смаки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті