Захворіло у світі
6,089,705
Померло у світі
369,651
Вилікувалось у світі
2,583,061
Захворіло в Україні
23,627
Померло в Україні
708
Вилікувалось в Україні
9,538
Польща закрила всі ліси й національні парки від людей

Польща закрила всі ліси й національні парки від людей

Багато хто продовжував нехтувати карантином і виїжджав компаніями «на природу»

Польща закрила всі ліси й національні парки від людей
фото pixabay.com

У Польщі керівництво Державного лісового господарства «Lasy Państwowe» на вимогу прем’єр-міністра Матеуша Моравєцького впровадило у п’ятницю заборону на вхід до лісів і національних парків Польщі, передає Польське радіо.

За словами представниці Держлісгоспу  Анни Маліновської, попри прохання і заклики лісників, багато людей не дотримувалися правил карантину.

«Останнім часом у лісах і в національних парках збиралося багато людей, були походи і пікніки. Упродовж найближчого тижня погода заохочуватиме до таких мандрівок, тому заради спільної безпеки ліси і національні парки були замкнені», – пояснила Анна Маліновська.

Ліси будуть замкненими від людей до 11 квітня, а національні парки – доки це рішення не буде скасовано.

1 квітня у Польщі безтерміново були замкнені парки, бульвари і пляжі. Окрім цього, були введені обмеження щодо виходу на вулицю неповнолітньої молоді без супроводу дорослих.

Загалом станом на вечір 3 квітня кількість підтверджених інфікованих коронавірусом у Потльщі становила 3266 людей, з яких 65 хворих померло.

Міністерство здоров’я повідомило у п’ятницю про 117 нових випадків зараження коронавірусом. Чергові 6 польських пацієнтів померли. Жертви були у віці від 71 до 87 років та мали супутні захворювання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті