Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Нью-Йоркським школам заборонять використовувати Zoom для дистанційного навчання

Нью-Йоркським школам заборонять використовувати Zoom для дистанційного навчання

Регулятори вважають програму ненадійною та наголошують на її безпекових проблемах

Нью-Йоркським школам заборонять використовувати Zoom для дистанційного навчання
фото www.flickr.com/photos/hamc/7844755396

У зв’язку із карантином навчальні заклади стоять пусті, однак учням все одно доводиться навчатись. Однак чиновники штату Нью-Йорк мають намір заборонили використовувати Zoom, популярну програму для організації відеоконференцій, посилаючись на безпекові проблеми.  Про це повідомляє TechCrunch.

«Забезпечення безпечної та надійної дистанційної освіти для наших учнів є украй важливим, і після подальшого вивчення питань безпечності, школи повинні якомога швидше відмовитись від використання Zoom», – сказала Даніель Філсон, представник департаменту освіти Нью-Йорка .

Замість цього місцева влада переводить школи в групи в Microsoft.

Заборона охопить близько 1,1 млн учнів у понад 1800 школах. Рішення про заборону Zoom було частково прийнято кіберкомандою Нью-Йорка, яку було створено в 2018 році.

Нагадаємо: рішення про майбутню заборону з’явилось після новини про те, що кілька тисяч особистих відеодзвінків, зроблених по Zoom,були опубліковані на YouTube и Vimeo. До їхнього числа, зокрема, потрапили записи консультацій з лікарями, психотерапевтами, нарад з озвученням фінансових показників тощо.

До того ж, компанія визнала, що «помилково» маршрутизувала частину відеодзвінків через Китай після того, як її обвинуватили  у тому, що це могло призвести до перехоплення інформації китайською владою.

Однак представник департаменту освіти не виключив, що за умови вирішення усіх проблемних питань, учні в майбутньому зможуть повернутись до Zoom.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті