Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
Юридичний департамент компанії «Дарниця» очолила Олена Зубченко
Новини компанії

Юридичний департамент компанії «Дарниця» очолила Олена Зубченко

Досвід роботи Олени Зубченко в юридичній сфері складає 15 років, з яких понад 10 років – на керівних посадах в міжнародних та українських компаніях

Юридичний департамент компанії «Дарниця» очолила Олена Зубченко
Олена Зубченко, директорка юридичного департаменту фармацевтичної компанії «Дарниця»
Фото: darnitsa.ua

Директоркою юридичного департаменту компанії «Дарниця» стала Олена Зубченко. Останній рік вона працювала юристом з міжнародно-правових питань у Лондоні, про це у вівторок 7 квітня повідомляє пресслужба компанії.

«Фармацевтика – важлива галузь, сьогодні ми це відчуваємо як ніколи. Впевнена, що мій досвід та міжнародна експертиза стануть важливим внеском у подальший розвиток «Дарниці», – зазначила Олена Зубченко.

Досвід роботи Олени Зубченко в юридичній сфері складає 15 років, з яких понад 10 років – на керівних посадах в міжнародних та українських компаніях. Олена була експерткою від Міністерства фінансів України у спорі між Україною та Росією щодо єврооблігацій на суму $3 млрд, яка розглядалася Високим судом Лондону у Великій Британії.

У 2010-2017 роках працювала в ЮФ «Лавринович та Партнери», де від старшого юриста пройшла шлях до партнера. Вела юридичну практику у сфері банківського та фінансового права, нерухомості та будівництва, земельного та аграрного права. З травня 2017-го до серпня 2019 року працювала на керівній юридичній посаді за напрямком міжнародного права у АТ КБ ПриватБанк. За участі Олени було успішно розпочато та проведено низку судових процесів у різних юрисдикціях, зокрема щодо відшкодування Росією збитків у результаті анексії Криму у Міжнародному арбітражному суді у Гаазі.

Олена закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, отримала ступінь магістра права. Займалася науковою та викладацькою діяльністю. Є авторкою юридичних статей та публікацій.

Нагадаємо, Жанна Кравчук стала головним вченим компанії «Дарниця».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті