Захворіло у світі
11,662,574
Померло у світі
539,058
Вилікувалось у світі
6,336,732
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Жанна Кравчук стала головним вченим фармацевтичної компанії «Дарниця»
Новини компанії

Жанна Кравчук стала головним вченим фармацевтичної компанії «Дарниця»

Фахівець має 20-річний досвід роботи в науково-дослідній, медичній та регуляторній сферах

Жанна Кравчук стала головним вченим фармацевтичної компанії «Дарниця»
Жанна Кравчук, Головний Вчений Фармацевтичної компанії «Дарниця»
Фото: darnitsa.ua

Керівниця Медичного департаменту фармацевтичної компанії «Дарниця» Жанна Кравчук призначена Головним Вченим компанії, про це повідомляє пресслужба компанії у понеділок 30 березня.

Нинішній час глобальних викликів вимагає швидких рішень і створення нового потужного механізму для боротьби із загрозою епідемії. У зв'язку з цим рада директорів Darnitsa Group прийняла рішення про створення посади Chief Scientist – головний вчений компанії «Дарниця».

«Кожна з провідних фармацевтичних компаній світу інвестує в науку, дослідження, в розробку, оскільки завжди дивиться в майбутнє. В умовах кризи COVID-19 кількість можливостей і запитів на нестандартні рішення зростає з кожним днем. Вивчення нових можливостей лікарських засобів, аналіз терапій і розробок, вивчення передових патентів світу і формування власних, співпраця з провідними вченими та медиками світу – все це відповідальність Головного Вченого, який буде працювати над задачами ради директорів Darnitsa Group і взаємодіяти з оперативною командою «Дарниці», – прокоментував подію голова ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків.

Жанна Кравчук – кандидатка біологічних наук. Має 20-річний досвід роботи в науково-дослідній, медичній та регуляторній сферах. Працювала і вела дослідження в Інституті клітинної біології та генетичної інженерії НАН України, Університеті Нюшатель, Швейцарія, Університеті Jaime I, Іспанія. 12 років вона працювала на керівних посадах найвідоміших національних фармацевтичних компаніях, таких, як «Дарниця» й «Артеріум», де займалася дослідженнями та розробками, здійснювала регуляторну та медичну підтримку просування препаратів на українському та міжнародних ринках. Має понад 50 наукових публікацій і є авторкою 5 патентів.

Протягом останніх двох років у «Дарниці» під керівництвом Жанни Кравчук, разом з командою Медичного Департаменту розроблені, досліджені, ліцензовані та зареєстровані 25 нових продуктів в Україні. У процесі реєстрації знаходяться ще 13 препаратів.

Нагадаємо, «Дарниця» виготовить додатково 100 000 упаковок противірусного лікарського засобу «Імустат».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті