Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
Борис Джонсон перебуває в стабільному стані та доброму гуморі, пневмонії у нього немає

Борис Джонсон перебуває в стабільному стані та доброму гуморі, пневмонії у нього немає

Британський прем’єр отримує звичайну кисневу терапію і дихає самостійно

Борис Джонсон перебуває в стабільному стані та доброму гуморі, пневмонії у нього немає
Борис Джонсон
фото www.flickr.com/photos/53797600@N04/6996058551

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон перебуває в реанімації в стабільному стані та «гарному гуморі». Про це повідомляє Bloomberg.

55-річного Джонсона перевели в лікарню для пацієнтів з найважчими захворюваннями в понеділок увечері, однак він не потребував використання апарату штучної вентиляції легень, повідомив прессекретар прем’єра Джеймс Слек.

«Він отримує стандартну кисневу терапію і дихає без будь-якої допомоги», – додав він та наголосив, що Джонсону не ставили діагнозу пневмонія.

«Він не отримував штучну вентиляцію легень або неінвазивну респіраторну підтримку», – зазначив Слек.

Стан здоров’я Джонсона посилив труднощі, з якими зараз зіштовхується Британія. Наразі країна готується до збільшення кількості випадків протягом наступних 10 днів. В країні від коронавірусу вже померло понад 5000 людей.  

Між тим, владі королівства не вдалось досягнути поставленої мети по забезпеченню лікарень достатньою кількістю апаратів ШВЛ. До того ж, Британська медична асоціація заявила, що більшість лікарів працює без необхідних захисних засобів.

«Більше двох третин лікарів заявили, що не відчувають себе у безпеці від COVID-19 під час роботи», – йдеться в дослідженні асоціації.

Видання зазначає, що британська стратегія по боротьбі з коронавірусом вже опинилась під загрозою, і міністри визнають, що не зробили достатньо для вчасної перевірки людей на наявність інфекції.

Самого Джонсона також критикують за те, що він діяв надто повільно та своєчасно не закрив навчальні заклади і не заборонив публічні заходи.

Раніше ЗМІ повідмляли про погіршення стану Джонсона.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті