Захворіло у світі
12,270,172
Померло у світі
554,953
Вилікувалось у світі
6,741,323
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Airbus тимчасово зупинив виробництво літаків у США та ФРН

Airbus тимчасово зупинив виробництво літаків у США та ФРН

Відділи з підтримки клієнтів продовжать працювати

Airbus тимчасово зупинив виробництво літаків у США та ФРН
фото www.flickr.com/photos/catolien/16640511910

Авіабудівник Airbus призупинив виробництво літаків на двох заводах в Німеччині в Штаді і Бремені і лінії фінального складання в Мобілі в США. Про це повідомляє галузеве видання avianews.com.

Збірка авіалайнерів в Штаді зупинена до 11 квітня, в Бремені – до 27 квітня, в Мобілі – до 29 квітня.

Причиною такого рішення в Airbus назвали кілька факторів, пов'язаних з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, включно з надлишком складських запасів деталей і вимогами влади. При цьому на всіх заводах продовжать роботу відділи з підтримки клієнтів.

За останні два тижні Airbus призупиняла роботу своїх фабрик в Іспанії і Франції для впровадження нової політики щодо охорони здоров'я персоналу.

Також компанія задіяла своє обладнання для допомоги лікарням. На заводах в Іспанії Airbus використовує понад 20 3D-принтерів для виробництва прозорих пластикових екранів, які допомагають лікарям захистити очі і органи дихання від розльоту крапель.

Нагадаємо: Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) заявила, що через пандемію коронавірусу та її вплив на авіаційну галузь 25 млн працівників ризикують залишитись без роботи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті