Франція створює фонд у 20 млрд євро для допомогти великим місцевим компаніям

Франція створює фонд у 20 млрд євро для допомогти великим місцевим компаніям

Натомість ці компанії не поспішають за допомогою до держави, а в перше чергу розраховують на банківські кредити

Франція створює фонд у 20 млрд євро для допомогти великим місцевим компаніям
фото www.flickr.com/photos/144988921@N07/38061233932

Французька влада виділила 20 млрд євро ($21,7 млрд), щоб допомогти великим компаніям, які борються за виживання через коронавірусну кризи. Про це заявив міністр фінансів країни Бруно Ле Мер, передає Reuters.

Ле Мер неодноразово обіцяв допомогти корпоративним лідерам Франції впоратись із кризою, спричиненою коронавірусом.

«Ми вирішили створити спеціальний фонд у 20 млрд євро для підтримки капіталу компаній… як державних, так і приватних», – сказав міністр.

Першою в списку компаній, яким може знадобитись допомога від держави, є авіаперевізник Air France KLM.

«Що стосується Air France, ми готові, коли прийде час, підтримати компанію і переконатись що цей французький промисловий чемпіон… швидко відновлюється», – наголосив Ле Мер.

Джерела видання повідомили, що Air France веде переговори з банками щодо отримання до 6 млрд євро кредиту, гарантованого урядами Франції та Нідерландів.

Між тим, інші компанії, чия ділова активність була призупинена, в першу чергу прагнуть отримати банківські кредити, а не поспішають за допомогою до держави.

Нагадаємо: уряд Франції оголосив про збільшення пакету допомоги підприємствам у зв'язку з ситуацією навколо коронавірусу. На підтримку компаній буде виділено не 45 млрд євро, як планувалося спочатку, а 100 млрд євро.

Як повідомлялось,міністри фінансів ЄС після кількох тижнів суперечок домовились про підтримку на 540 млрд євро своєї економіки, яка постраждала від коронавірусу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті