14–17 квітня в Україні очікується пік захворювання на COVID-19 – Ляшко

14–17 квітня в Україні очікується пік захворювання на COVID-19 – Ляшко

Після релігійних свят головний санлікар прогнозує ще один інкубаційний період та хвилю захворюваності через додаткові соціальні контакти

Этот текст также доступен на русском
14–17 квітня в Україні очікується пік захворювання на COVID-19 – Ляшко
Фото: УП

Заступник міністра охорони здоров'я та головний санітарний лікар Віктор Ляшко прогнозує пік захворюваності на коронавірусну хворобу в Україні на 14–17 квітня. Про це він повідомив в інтерв'ю УП.Життя.

«Ми робимо все можливе для того, щоб на 14-17 квітня, плюс-мінус три дні, ми зайшли з якомога меншою кількістю інфікованого населення», – наголосив Ляшко.

Він також додав, що чергова хвиля інфікованих очікується після Великодніх свят.

«Мало того, що у нас пік розпочнеться 14–17, то у нас буде додаткова зустріч, додатковий контакт, і це ще буде один інкубаційний період і замість того, щоб 24 квітня виходити з карантину вже поетапно, ми будемо дивитися на динаміку і скаржитися на уряд, який нас неправильно загнав у карантин», – зазначив головний санітарний лікар.

За словами Ляшка, Міністерство охорони здоров'я протягом цього тижня спостерігатиме за динамікою поширення коронавірусу в країні, а потім ухвалюватиме рішення щодо карантину.

Він також додав, що багато карантинних обмежень мають психологічний характер.

«Питання епідеміологічного сенсу знає 10% населення, всі інші будуть реагувати на певні психологічні речі. Коли людей будуть зупиняти, перепровіряти документи, обробляти колеса, обробляти парки, водою поливати доріжки, якщо там ще буде трошки хлору – це все призводить до розуміння серйозності проблеми», – сказав Ляшко.

Нагадаємо: Ляшко вирішив скасувати власну постанову, якою з 31 березня дозволялася робота продовольчих ринків під час карантину.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло