Захворіло у світі
19,412,292
Померло у світі
722,066
Вилікувалось у світі
11,773,112
Захворіло в Україні
79,750
Померло в Україні
1,879
Вилікувалось в Україні
43,655
ДТЕК поки що не змінює плани щодо обсягів видобутку природного газу

ДТЕК поки що не змінює плани щодо обсягів видобутку природного газу

Однак в компанії не виключають, що плани можуть змінитись в найближчі місяці

ДТЕК поки що не змінює плани щодо обсягів видобутку природного газу
фото oilandgas.dtek.com/

Енергохолдинг ДТЕК наразі, незважаючи на падіння цін на природний газ, зберігає плани за обсягом видобутку в 2020 році на рівні 1,750 млрд куб. м. Окрім того, компанія також продовжує виконувати заплановану на цей рік програму буріння нових свердловин. Про це повідомив генеральний директор компанії Максим Тимченко, передає Інтерфакс-Україна.

«Ми не очікуємо різкого відкоту за ціною на газ в найближчий рік-два, розбудовуємо свої інвестиційні плани виходячи з того рівня, який зафіксований сьогодні. Поки ми не відмовляємося від планів за обсягом видобутку цього року – 1,750 млрд куб. м. Продовжуємо програму буріння , яка була на цей рік, і чотири свердловини, я сподіваюся, ми зможемо завершити, що дозволить наростити обсяг видобутку газу в цьому році. Це я кажу з позиції сьогоднішнього дня, ситуація настільки швидко розвивається, що ці плани можуть бути переглянуті через місяць- два» , – сказав очільник ДТЕК.

Нагадаємо: раніше цього дня стало відомо про наміри ДТЕК вивести в простій найбільше вугледобувне підприємство країни «Павлоградвугілля» .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті