Штатам можливо доведеться продовжити соціальне дистанціювання до 2022 року – дослідження

Штатам можливо доведеться продовжити соціальне дистанціювання до 2022 року – дослідження

Експерти визнають, що це матиме істотні негативні економічні, соціальні та освітні наслідки

Штатам можливо доведеться продовжити соціальне дистанціювання до 2022 року – дослідження
фото www.flickr.com/photos/thenationalguard/49667734346/

Сполучені Штати, ймовірно, будуть змушені терпіти заходи соціального дистанціювання, прийняті під час спалаху коронавірусу, до 2022 року. Такого висновку дійшли експерти з Гарвардської школи охорони здоров’я, передає Reuters.

Згідно з даними Університету Джонса Хопкінса, у США від коронавірусу за вівторок 14 квітня померла рекордна кількість людей – понад 2200, дані Worldometer показують число у 2407 осіб.

«Соціальне дистанціювання може знадобитись до 2022 року, якщо суттєво не будуть збільшені можливості інтенсивної терапії або не з’являться ліки або вакцина», – говорять дослідники у звіті, опублікованому у вівторок в журналі Science.

Наводячи приклади з Південної Кореї та Сінгапуру, дослідники зазначили, що соціальне дистанціювання може знизити навантаження на системи охорони здоров’я та забезпечити можливість відслідковування контактів.

В дослідженні також наголошується, що тривале соціальне дистанціювання, скоріше всього, матиме глибокі негативні економічні, соціальні та освітні наслідки.

У звіті вказується, що навіть у випадку «очевидної ліквідації» вірусу епіднагляд за SARS-CoV-2  слід продовжувати, оскільки відновлення розповсюдження інфекції в США може відбутись вже до 2024 року .

Нагадаємо: кількість випадків зараження коронавірусом у світі перевищила 2 млн людей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло