Renault припиняє виробництво і продаж легкових машин у Китаї

Renault припиняє виробництво і продаж легкових машин у Китаї

Компанія продає свою частку в СП та переключиться на електромобілі

Renault припиняє виробництво і продаж легкових машин у Китаї
фото DR

Французький автовиробник Renault заявив, що продає свою частку  в китайському спільному підприємстві з Dongfeng Motor Corporation Dongfeng.

Renault відмовляється від свого основного бізнесу легкових автомобілів в Китаї через погані продажі на збитковому підприємстві з Dongfeng Motor Group, передає leaderpost.com.

Renault увійшла в спільне підприємство Dongfeng у 2013 році і почала виробництво автомобілів з бензиновим двигуном в місті Ухань три роки по тому, однак вирішив вийти з бізнесу, який не приносить прибутку.

Очікується, що цього року попит на автомобілі в Китаї впаде ще більше через кризу з коронавірусом.

При цьому Renault збереже свою присутність в Китаї в сфері електромобілів.

Dongfeng очікував потенційного виходу Renault з китайського спільного підприємства ще рік тому, стверджує джерело, знайоме з цим питанням. Продажі перебували під тиском задовго до того, як панлемія ще більше скоротила попит.

У 2019 підприємство продало лише 18 607 автомобілів, що набагато нижче за його річну потужність у 110 000, а операційні збитки склали понад $212 млн.

Renault оголосила, що відкриває нову главу в історії свого китайського підрозділу. Весь бізнес буде переорієнтовано на два найбільш перспективні напрямки – електромобілі і легкі комерційні автомобілі.

Виробництво і продаж легкових машин Renault в Китаї повністю припиниться. Французи уклали попередню угоду з Dongfeng Motor Corporation, за якою вони передадуть партнеру свою частку акцій в спільному підприємстві Dongfeng Renault Automotive Company Ltd.

Нагадаємо, українці купили менше легкових автомобілів у березні через карантин.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло