HD-group надала допомогу соціально незахищеним киянам
Pekлama

HD-group надала допомогу соціально незахищеним киянам

Благодійний фонд «Соціальні ініціативи Бориса Шестопалова та Сергія Чекальського» відгукнувся на заклик Єдиного координаційного центру КМДА

Этот материал также доступен на русском языке This material is also available in English
HD-group надала допомогу соціально незахищеним киянам
Борис Шестопалов, співзасновник HD-group

Сьогодні 2000 пасок були передані благодійним фондом HD-group «Соціальні ініціативи Бориса Шестопалова та Сергія Чекальського» Єдиному координаційному центру КМДА, який здійснює координацію благодійників і волонтерів для допомоги соціально незахищеним киянам.

Уся продукція була виготовлена на виробничих потужностях підприємств HD-group у місті Запоріжжя. Доставка пасок здійснювалася за допомогою «Нової пошти», постійного партнера Єдиного координаційного центру.

«Україна – це не тільки Київ або Запоріжжя... І проблеми скрізь однакові, тільки десь більше, а десь трохи менше. Тому, коли до нас напередодні звернулися представники Єдиного Координаційного Центру КМДА і запропонували підтримати нужденних, які перебувають під їхньою опікою киян, ми довго не розмірковували, а просто вирішили це завдання – наші заводи випекли за ніч додаткову кількість продукції, а «Нова Пошта» взялася забезпечити екстрену доставку так, щоб паски були розподілені до неділі. Тільки всі разом ми здатні перемогти будь-які лиха. І саме соціально відповідальний бізнес першим показує приклад такої екстериторіальності», – коментує співвласник HD-group і співзасновник БФ «Соціальні ініціативи Бориса Шестопалова та Сергія Чекальського» Борис Шестопалов.

HD-group надала допомогу соціально незахищеним киянам
Сергій Чекальський, співзасновник HD-group

Таке міжрегіональне співробітництво у допомозі людям, які зараз знаходяться у групі ризику через пандемію коронавируса, яскравий приклад того, що волонтерство та благодійність для України – це рух, що об'єднує, і він не може бути обмежений регіональними межами, вважають співзасновники HD-Group Борис Шестопалов і Сергій Чекальський.

«Є таке поняття, як індекс щедрості! У Гордона Мура він дорівнює 77%, Воррена Баффета – 35%, Марка Цукерберга – 111%, Чака Фіні – 420 000%!!! Індекс вираховується просто – співвідношення особистого капіталу, що залишився, до капіталу, який людина мала до початку благодійної діяльності. Чак Фіні витратив $6,3 млрд залишивши собі $1,5 млн. Пропоную всім, хто захоплюється складанням рейтингів найбагатших, обов'язково враховувати цей індекс і потім ранжувати кандидатів. Нам же, ще дуже далеко до перших показників індексу, але не судіть суворо – ми вже на цьому шляху! Вітаю всіх з Великим Днем Христового Воскресіння!», – резюмує Сергій Чекальський, співвласник HD-group і БФ «Соціальні ініціативи Бориса Шестопалова та Сергія Чекальського» під час передачі пасхальної продукції співробітникам Єдиного координаційного центру КМДА.

Про HD-group:

«HD-group» – група компаній, яка була заснована у 1998 році як ГК «Хлібодар» у м.Запоріжжя. Засновники – Сергій Чекальський та Борис Шестопалов. До складу Групи входять зернопереробні підприємства; заводи з виробництва хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів; завод з виробництва джемів, варення; бакалії; компанії з організації закупівель та логістики.

У 2019 ГК «Хлібодар» була трансформована у ГК «HD-group». Сьогодні HD-group функціонує як агріфуд платформа, виступаючи сервісним центром з набором аутсорсингових функцій на B2B ринку – від виробництва товарів (в рамках чинних виробничих напрямків) до надання сервісних послуг з організації закупівель та логістики.

Кількість працівників – понад 2600 осіб.

EBITDA Margin Ratio 2019 – 14,8%.

Виручка без ПДВ 2019 склала 1,235 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті