Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
HD-group надала допомогу соціально незахищеним киянам
Реклама

HD-group надала допомогу соціально незахищеним киянам

Благодійний фонд «Соціальні ініціативи Бориса Шестопалова та Сергія Чекальського» відгукнувся на заклик Єдиного координаційного центру КМДА

Цей матеріал також доступний російською
HD-group надала допомогу соціально незахищеним киянам
Борис Шестопалов, співзасновник HD-group

Сьогодні 2000 пасок були передані благодійним фондом HD-group «Соціальні ініціативи Бориса Шестопалова та Сергія Чекальського» Єдиному координаційному центру КМДА, який здійснює координацію благодійників і волонтерів для допомоги соціально незахищеним киянам.

Уся продукція була виготовлена на виробничих потужностях підприємств HD-group у місті Запоріжжя. Доставка пасок здійснювалася за допомогою «Нової пошти», постійного партнера Єдиного координаційного центру.

«Україна – це не тільки Київ або Запоріжжя... І проблеми скрізь однакові, тільки десь більше, а десь трохи менше. Тому, коли до нас напередодні звернулися представники Єдиного Координаційного Центру КМДА і запропонували підтримати нужденних, які перебувають під їхньою опікою киян, ми довго не розмірковували, а просто вирішили це завдання – наші заводи випекли за ніч додаткову кількість продукції, а «Нова Пошта» взялася забезпечити екстрену доставку так, щоб паски були розподілені до неділі. Тільки всі разом ми здатні перемогти будь-які лиха. І саме соціально відповідальний бізнес першим показує приклад такої екстериторіальності», – коментує співвласник HD-group і співзасновник БФ «Соціальні ініціативи Бориса Шестопалова та Сергія Чекальського» Борис Шестопалов.

HD-group надала допомогу соціально незахищеним киянам
Сергій Чекальський, співзасновник HD-group

Таке міжрегіональне співробітництво у допомозі людям, які зараз знаходяться у групі ризику через пандемію коронавируса, яскравий приклад того, що волонтерство та благодійність для України – це рух, що об'єднує, і він не може бути обмежений регіональними межами, вважають співзасновники HD-Group Борис Шестопалов і Сергій Чекальський.

«Є таке поняття, як індекс щедрості! У Гордона Мура він дорівнює 77%, Воррена Баффета – 35%, Марка Цукерберга – 111%, Чака Фіні – 420 000%!!! Індекс вираховується просто – співвідношення особистого капіталу, що залишився, до капіталу, який людина мала до початку благодійної діяльності. Чак Фіні витратив $6,3 млрд залишивши собі $1,5 млн. Пропоную всім, хто захоплюється складанням рейтингів найбагатших, обов'язково враховувати цей індекс і потім ранжувати кандидатів. Нам же, ще дуже далеко до перших показників індексу, але не судіть суворо – ми вже на цьому шляху! Вітаю всіх з Великим Днем Христового Воскресіння!», – резюмує Сергій Чекальський, співвласник HD-group і БФ «Соціальні ініціативи Бориса Шестопалова та Сергія Чекальського» під час передачі пасхальної продукції співробітникам Єдиного координаційного центру КМДА.

Про HD-group:

«HD-group» – група компаній, яка була заснована у 1998 році як ГК «Хлібодар» у м.Запоріжжя. Засновники – Сергій Чекальський та Борис Шестопалов. До складу Групи входять зернопереробні підприємства; заводи з виробництва хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів; завод з виробництва джемів, варення; бакалії; компанії з організації закупівель та логістики.

У 2019 ГК «Хлібодар» була трансформована у ГК «HD-group». Сьогодні HD-group функціонує як агріфуд платформа, виступаючи сервісним центром з набором аутсорсингових функцій на B2B ринку – від виробництва товарів (в рамках чинних виробничих напрямків) до надання сервісних послуг з організації закупівель та логістики.

Кількість працівників – понад 2600 осіб.

EBITDA Margin Ratio 2019 – 14,8%.

Виручка без ПДВ 2019 склала 1,235 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті