Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Нафта залишається в морі: танкери використовуються для зберігання, а не транспортування

Нафта залишається в морі: танкери використовуються для зберігання, а не транспортування

Наразі на танкерах зберігаються рекордні 160 млн барелів нафти

Нафта залишається в морі: танкери використовуються для зберігання, а не транспортування
фото www.flickr.com/photos/fotos-von-schiffen/49667294732

Близько 160 млн барелів нафти зберігається наразі на танкерах в море, це рекордний історичний показник. Про це заявив Амру Катайя, глава компанії Landmark Marine, передає Інтерфакс-Україна.

Компанія, як зазначається, надає інвесторам інспекційні, консалтингові та інші послуги в галузі морського судноплавства.

Експерт із посиланням на дані морських служб стеження повідомив, що з цього обсягу близько 120 млн барелів доводиться на 60 супертанкерів водотоннажністю близько 2 млн барелів. На початку квітня їх число становило від 25 до 40, в лютому – лише 10.

За словами експерта, вартість фрахту суден на рік для зберігання нафти або товарів в море в середньому збільшилася з $8 млн до $18 млн, цей показник, можливо, зросте до $ 30 млн в майбутньому.

Він також розповів, що багато країн світу відмовляються приймати морські судна або не дозволяють їх командам спускатися на берег з метою боротьби з пандемією коронавірусу. .

Нагадаємо: раніше видання WSJ повідомило, що флот танкерів з нафтою з Саудівської Аравії рухається до узбережжя США. Обсяг нафти, доставлений з Саудівської Аравії, в сім разів перевищить звичайну місячну норму поставок.

Як повідомлялось, увечері 20 квітня ціни на нафту марки WTI обвалилися спочатку до нуля, а потім пішли в мінус – вперше за всю історію трейдери не знайшли не лише покупців, а й тих, хто візьме за доплату нафту на зберігання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті