Група «Нафтогаз» передала лікарям допомогу на 8 млн грн

Група «Нафтогаз» передала лікарям допомогу на 8 млн грн

Кошти використали для закупівлі засобів індивідуального захисту, дезінфекторів і медичного обладнання

Група «Нафтогаз» передала лікарям допомогу на 8 млн грн
Фото: Укрінформ

Група «Нафтогаз» з початку карантину направила 8 млн грн на допомогу медикам громад регіонів, в яких працюють адміністративні та виробничі потужності «Нафтогазу»,  кошти використали для закупівлі засобів індивідуального захисту, дезінфекторів і медичного обладнання. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що на сьогодні підприємства групи вже надали допомогу лікарям 21 медичного закладу обласного, районного та міського значення, 26 місцевих амбулаторій та громадам в семи областях України.

У планах «Нафтогазу» – розширити допомогу лікарням у всіх регіонах роботи підприємств групи.
Зокрема, у газовидобувних регіонах вже розгорнута масштабна програма допомоги своїм громадам: за минулий тиждень медичні заклади у Харківській, Полтавській, Львівській та Херсонській областях отримали допомогу на 3,8 млн грн на засоби індивідуального захисту, дезінфектори та медичне обладнання.

Лікарні отримали від Групи Нафтогаз захисні костюми, респіратори, маски, захисні рукавиці, медичні окуляри, обтюратори і медичне обладнання – станції очистки окулярів, монітори пацієнта, хірургічний діатермокоагулятор, шприцевий насос, пульсоксиметри. Також група приєдналась до фінансування закупівлі апарата штучної вентиляції легень і необхідних медичних препаратів.

Центральні офіси «Нафтогазу» в Києві минулого тижня передали 500 тис. грн на закупівлю засобів захисту та дезінфекції для Київської міської клінічної лікарні №17 і Станції швидкої допомоги.

«Ми вирішили зосередити свою допомогу саме на лікарнях і захисті лікарів – маски, костюми, засоби дезінфекції. Тому центральні офіси допомагають київським лікарням, а підприємства Групи в регіонах разом з громадами визначають пріоритети для місцевих лікарень», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова голови правління «Нафтогазу» Андрія Коболєва.

Як зазначають у «Нафтогаз», група була першою компанією в державному секторі економіки України, яка запровадила чіткі регламенти, політики і норми поведінки поводження в умовах пандемії COVD-19, з урахуванням досвіду китайських та швейцарських компаній.

Група «Нафтогаз» передала лікарям допомогу на 8 млн гривень

Наголошується, що наразі всі підприємства групи забезпечені засобами індивідуального захисту, а виявлені недоліки мають бути усунені протягом годин. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло