Лідери ЄС домовились про створення екстреного фонду, однак не остаточно

Лідери ЄС домовились про створення екстреного фонду, однак не остаточно

У них виникла низка непорозумінь, утім їх вирішення відклали до літа

Лідери ЄС домовились про створення екстреного фонду, однак не остаточно
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/15065267394/

Лідери Євросоюзу домовилися про створення надзвичайного фонду, розмір якого може перевищити трильйон євро, для допомоги у відновленні після пандемії коронавірусу. Однак, як повідомляє Reuters, лідери залишили низку питань, які у них викликають розбіжності, до літа.

Лідери 27 країн блоку провели чотиригодинну відеоконференцію для розгляду пропозицій, пов'язаних з більшим загальним бюджетом на 2021-2027 роки та програмою відновлення.

Президент Франції Еммануель Макрон повідомив, що між урядами країн ЄС зберігаються розбіжності з приводу того, чи повинен фонд перераховувати грантові гроші або просто видавати кредити.

«Протиріччя залишаються», – сказав Макрон.

«Я говорю це щиро: якщо Європа збільшить борг, щоб дати в борг іншим, це не буде відповідати результату, який нам потрібен», – наголосив він.

Європа зіткнулася з серйозним економічним потрясінням в результаті поширення коронавірусу, який також призвів до закриття кордонів по всьому блоку.

Нагадаємо: Європейський центр з контролю і профілактики захворювань заявив, що у більшості країни ЄС пройшов пік захворюваності на коронавірус, пандемія послабилась

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло