У світі зупинилась майже чверть усіх бурових установок – Baker Hughes
За квітень їх кількість скоротилась на 450 одиниць

За квітень 2020 року кількість бурових для видобування нафти і газу у світі зменшилась на 450 одиниць у порівнянні з березнем. За даними нафтосервісної компанії Baker Hughes, число установок впало на 23% до 1514 одиниць, передає OilExp.
Для порівняння, в квітян 2019 року у світі налічувалось 2140 бурових установок. За рік їхня кількість скоротиламсь на 29% або 626 одиниць .
Дані Baker Hughesс свідчато, що в Сполучених Штатах за місяць їхня кількість скоротилась на 26,6% до 566 одиниць. В Канаді кількість бурових скоротилась в чотири рази у порівнянні з березнем – з 100 до 33, в Європі – на 11, до 112. На Близькому Сході кількість бурових зменилась на вісім, до 240, в Латинській Америці – на 80, до 89, а Азіатсько-Тихоокеанському регіоні – на 40, до 191, в Африці – на п'ять, до 103.
Тим часом американські бурильники почали банкрутувати. Нещодавно нафто-сервісна Diamond Offshore Drilling, яка займається обслуговуванням і обладнанням шельфових свердловин в США, запросила захист від кредиторів. Компанія скористалася 11 главою Кодексу США про банкрутство.
Це було зроблено через катастрофічного обвалу цін на нафту, викликаного пандемією коронавірусу. Епідемія COVID-19 привела до зниження активності бізнесу і різкого спаду попиту на послуги Diamond Offshore з буріння свердловин.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].