Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
IKEA переносить відкриття магазину в Києві через карантин

IKEA переносить відкриття магазину в Києві через карантин

Водночас компанія планує найближчим часом запустити в Україні онлайн-продаж

IKEA переносить відкриття магазину в Києві через карантин
Фото: agroinsider.com

Найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому, шведська компанія IKEA відклала відкриття магазину в Києві на невизначений термін у зв'язку з карантином. Про це повідомив координатор бізнес-клієнтів IKEA в Україні Ігор Іус на своїй сторінці в Facebook.

«Договір оренди ІКЕА Україна з ТРЦ Blockbuster Mall вже підписаний, але у зв'язку з епідемією відкриття магазину в самому центрі Києва відбудеться поки невідомо коли», – зазначив у дописі Іус.

За його словами, ІКЕА планує запустити в Україні інтернет-продаж найближчим часом. Зокрема, вже розпочався процес завантаження товарів на офіційну сторінку IKEA Ukraine із зазначенням цін на товари, проте можливість купівлі поки відсутня.

«ІКЕА зрозуміла, що український покупець дуже еластичний і більше пристосований до інтернет-покупок, ніж безпосередньо в традиційному магазині», – зазначив у дописі представник компанії.

Як повідомляв Mind, раніше IKEA планувала  відкрити 4 магазини в Києві, однак пізніше змінила свої плани через затримку будівництва ТРЦ Ocean Mall.

Влітку-2019 IKEA оголосила про запуск офіційного веб-сайту для українських споживачів і набір персоналу для роботи в першому магазині міського формату в Києві (близько 100 працівників). Відкриття магазину було заплановано на кінець 2019 року, проте в кінці року заявила, що вирішила спочатку запустити електронну комерцію (весна 2020 року), а після цього – фізичний магазин.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті