Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
IKEA шукає персонал для першого міського магазину в Києві (ОНОВЛЕНО)

IKEA шукає персонал для першого міського магазину в Києві (ОНОВЛЕНО)

Де саме і коли відкриється магазин, поки не повідомляють

IKEA шукає персонал для першого міського магазину в Києві (ОНОВЛЕНО)
Фото: pixabay.com

Шведська рітейл-компанія IKEA  запустила веб-сайт для українських споживачів та розпочала набір 100 осіб персоналу для першого магазину міського формату у Києві. Про це повідомляє прес-служба IKEA.

 «У магазині міського формату у Києві, який є одним із перших магазинів IKEA нового формату у світі, зовсім скоро будуть раді вітати близько 100 нових працівників відділів продажу і роботи з клієнтами, логістики та дизайну інтер’єру», – йдеться в повідомленні.

При цьому конкретне місце відкриття першого магазину IKEA в столиці поки не уточнюється.

Зазначимо, що спочатку перший магазин в Україні в новому форматі city store IKEA планувала відкрити в столичному ТРЦ Ocean Mall, запуск якого був запланований на вересень. Однак в березні цього року в компанії заявили, що відкриття магазину відкладається через затримку будівництва об’єкта.

Зараз IKEA повідомляє, що відкриття магазину міського формату Києві заплановане на кінець 2019 року.

Зазначимо, що IKEA підписала договір на відкриття магазину площею близько 6000 кв м в ТРЦ BlockBuster Mall Вагіфа Алієва, що, як пише НВ Бізнес, підтверджують два директора девелоперських компаній і консультант з нерухомості. «У приміщенні, де відкриється IKEA, проводяться зміни з урахуванням вимог мережі»,  – повідомив директор девелоперської компанії, який побажав залишитися невідомим.

Відомо, що загальна площа ТРЦ BlockBuster Mall складе близько 350 000 кв м, з яких близько 100 000 кв м  – розважальна зона. Першу чергу центру планували відкрити 31 травня, але потім його запуск був перенесений. Нова дата відкриття поки не озвучується.

IKEA – одна з найбільших в світі роздрібних мереж з торгівлі меблями і предметами домашнього вжитку. Власниками IKEA Group є INGKA Holding B.V. і підконтрольні йому структури. IKEА Group є найбільшим в світі рітейлером товарів для дому з 367 магазинами у 30 країнах.

У 2018 фінансовому році магазини IKEA Group відвідали 838 млн людей; 2,35 млрд відвідали сайт.

Як повідомляв Mind, раніше IKEA планувала  відкрити 4 магазини в Києві, однак пізніше змінила свої плани через затримку будівництва ТРЦ Ocean Mall.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті