Захворіло у світі
6,573,286
Померло у світі
387,898
Вилікувалось у світі
2,837,955
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Світовий банк рекомендував Україні відтермінувати будівництво нових «зелених» електростанцій

Світовий банк рекомендував Україні відтермінувати будівництво нових «зелених» електростанцій

Мінекоенерго веде переговори з інвесторами в ВДЕ щодо укладання добровільних меморандумів для балансування системи

Світовий банк рекомендував Україні відтермінувати будівництво нових «зелених» електростанцій
Фото: glavcom.ua

Представники Світового Банку порадили Кабінету Міністрів України відтермінувати створення нових потужностей, які працюють на відновлювальних джерелах енергії (ВДЕ), для вирішення накопичених проблем. Відповідне питання представники фінорганізації обговорили з в.о. міністра енергетики та захисту довкілля України Ольгою Буславець під час відеоконференції, передає пресслужба Мінекоенерго.

«Ольга Буславець зазначила, що такий підхід співпадає з баченням Мінекоенрего», – сказано в повідомленні.

За словами очільниці відомства, наразі ведуться переговори з інвесторами в ВДЕ, мета яких – укладання добровільних меморандумів, що дозволить збалансувати систему підтримки за «зеленим» тарифом.

Як повідомлялось, посли восьми країн-інвесторів в «зелену» енергетику України закликали не допустити неповернення інвестицій. Іноземні компанії вклали $2 млрд у розвиток сектору відновлюваної енергетики України.

5 квітня в. о. міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець повідомила, що проєкт меморандуму з інвесторами у відновлювані джерела енергії (ВДЕ) буде розроблено протягом тижня та представлено уряду для подальшого обговорення з учасниками галузі.

Служба безпеки України повідомила Верховну Раду про загрозу енергетичній безпеці країни через неконтрольоване зростання виробників «зеленої» енергетики та недосконалість ціноутворення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті